SORA - KÜTUSEELEMENDI TOEL ELEKTRIFITSEERITUD BUSS
Puhtam tulevik asub seal, kus kohtuvad vesinik ja hapnik.
Loome tulevikku suunatud, kütuseelemendi jõul töötavaid ühistranspordivahendeid, mis asendavad traditsioonilisi fossiilkütuste jõul liikuvaid busse. Sora (lühend ingliskeelsetest, veeringlusega seotud sõnadest: sky ’taevas’, ocean ’ookean’, river ’jõgi’, air ’õhk’) on teel Tokyo poole ja sõidutab reisijaid heitmevaba, mugava ja stiilse liikuvustuleviku suunas.
MOOTOR
Toyota kütuseelemendisüsteem (TFCS)
OHUTUS
Kokkupõrke hoiatussüsteem
MAHTUVUS
79
Töökindlus
Mugav ja keskkonnasäästlik.
Töötab puhta ja taastuva vesiniku jõul. Sora buss kehastab kõike seda, mida transpordis tulevikus saavutada võib. See pole lihtsalt viis, kuidas saada punktist A punkti B, vaid tavalisest sotsiaalsem, jätkusuutlikum, arenenum ja juurdepääsetavam transpordiviis. See on meie inimesekeskse disaini tuum. See on liikuvuse tulevikulahendus, mille kasutamisel eraldub ainult puhas vesi.
Sora: taevas, ookean, jõgi, õhk
Tehnoloogia
Nutikam liikumine.
Futuristlik stiil ja silmatorkavad LED-tuled pole lihtsalt kaunid kujunduselemendid. Sora bussid suudavad teineteisega „nutikates kolonnides“ liikudes energia säästmiseks ja sujuvama transporditeenuse tagamiseks suhelda. Neid saab eriolukordades kasutada ka erakorraliste vooluallikatena – nad annavad kuni 235 kWh jagu voolu.* Ja sõitjateruumis volditakse mittekasutatavad istmed automaatselt kokku (esimest korda Jaapanis), et teha ruumi seisvatele ja ratastoolis liikuvatele reisijatele.
* Teoreetiliselt ja tegelikult toodetav vooluhulk võivad erineda ja sõltuvad vooluallika võimsusest, järelejäänud vesiniku hulgast ja voolutarbest.
Küpsiste seaded

Kasutame Toyota Eesti veebisaidil küpsiseid, et pakkuda teile paremat teenust. Kui olete sellega rahul, jätkake veebisaidi kasutamist tavapärasel viisil või vaadake, kuidas küpsiste seadeid muuta siin.

Kinnitage oma eelistused, lisades nõustumise korral märkeruutu linnuke või mittenõustumise korral eemaldades see:

OK