TOYOTA LIIKUVUSLAHENDUSED
Toyota insenerid ja mitmekordne paraolümpiavõitja Andrea Eskau alustasid koostööd jalgrattaspordi võimaluste piiride avardamiseks.
TUTVUSTAME
Andrea Eskau
Andrea Eskau on võitnud paraolümpial käsiratturina neli kuldmedalit ja ühe hõbemedali. Lisaks on tal neli kuld-, neli hõbe- ja kaks pronksmedalit paraolümpia talvemängudelt. Nüüd teeb ta koostööd Toyotaga, et oma võimeid veelgi lihvida.
Liikuvuslahenduste jõud
Insener Roger Kirschner sündis vasaku kehapoole halvatusega. Rogeri vanemad olid rallisõitjad ning ka tema soovis nende kiire elustiiliga sammu pidada. Andrea Eskau sai jalgrattaõnnetuses selgrookahjustuse. Ka tema ei tahtnud sellepärast oma hobist loobuda ning otsustas hakata võistlema paraolümpiamängudel.

Tema soov üha kiiremini liikuda ei vähenenud isegi pärast seda, kui ta oli tulnud neljakordseks olümpiavõitjaks nii suvistel kui ka talvistel paraolümpiamängudel. Roger ja Andrea arendasid koos Toyota inseneride meeskonnaga naise käsiratast. Uus käsiratas on 30% kergem ja loodud just sellisena, et Andrea saaks oma võimeid maksimaalselt rakendada.
Vaatasin tema käsiratast ja sain kohe aru, milles asi. See vajas ümberkohandamist – vaja oli jäigemat konstruktsiooni, aga kergemat kaalu. Põnev oli mõelda, et räägin üheaegselt nii rallisõitja kui ralliautoga, sest Andrea oli ise justkui mootori eest.
Roger Kirschner
Insener
/

Liikuvustehnoloogia
Toyota insenerid rakendasid Andrea käsiratta kohandamisel TOYOTA GAZOO Racingu tehnoloogiat, et muuta see kergemaks ja jäigemaks kui naise varasemad rattad.


Liikuvusvisioon
Toyota usub, et liikuvuslahendused annavad inimestele võrdseid võimalusi. Andrea sarnased tõusvad sportlased on vaid üks näide sellest, kuidas Toyota aitab erinevate võimetega inimestel ennast teostada.

Sportlaste pühendunud abiline
Toyota ja Andrea on teinud viimase seitsme aasta jooksul koostööd mitmes projektis, muuhulgas loodi naisele spetsiaalsed istesuusad. Soovime pakkuda oma sportlastele liikumisrõõmust osa saamiseks vajalikke vahendeid.


Olümpia- ja paraolümpiamängud
Rahvusvahelise Olümpiakomitee ja Rahvusvahelise Paraolümpiakomitee ametliku partnerina soovib Toyota anda inimestele liikumisvabaduse ning viia olümpia- ja paraolümpialootused tänu parematele ligipääsuvõimalustele ning paremale nähtavusele ja tehnoloogiale kiiremini sihile. Toyota soovib partnerluse kaudu innustada kõiki inimesi, sõltumata soost, vanusest, rahvusest või puudest, alustama oma unistuste täitmise poole püüdlemist, sest Toyota usub, et liikumisvabadus annab meile piiritud võimalused.

/

TOYOTA GAZOO Racing
Toyota osaleb motospordis kindla eesmärgiga. Meie sooviks on täiustada nii sõidukeid kui ka neid valmistavate inimeste oskusi. See on olnud Toyota tootmisfilosoofia alates sellest hetkest, mil meie ettevõtte asutaja, Kiichiro Toyoda, Toyota lõi. Autospordi äärmuslikes tingimustes tuleb esile sõidukite täielik potentsiaal. Selline potentsiaal, mida igapäevasel sõitmisel ei näe. Autospordiga tegelemine võimaldab meil kombata sõidukite piire ja neid piire avardada, et saaksime edaspidi toota veel paremaid sõidukeid.

Küpsiste seaded

Kasutame Toyota Eesti veebisaidil küpsiseid, et pakkuda teile paremat teenust. Kui olete sellega rahul, jätkake veebisaidi kasutamist tavapärasel viisil või vaadake, kuidas küpsiste seadeid muuta siin.

Kinnitage oma eelistused, lisades nõustumise korral märkeruutu linnuke või mittenõustumise korral eemaldades see:

OK