JPN TAXI
Traditsioonilisel disainil tuginev mugavus.
JPN Taxi on uus Jaapani taksofirma, mis teenindab igas vanuses ja mitmesuguste erisoovidega reisijaid – nii lapsi, eakaid kui ka ratastoolis liikujaid. Selle taksofirma soov on vahetada välja Jaapani traditsioonilised taksod uudse disaini, värskendatud välimuse ja tänapäevaste omadustega autode vastu. Traditsioonilist koiai (tumesinist) tooni taksod näevad välja harjumuspärased, aga pakuvad mitut tänapäevast mugavust.
Mootor
Hübriidelektriline
Kütusesäästlik
19,4 km/l
Lai tagumine liuguks
Motoriseeritud
TEADUS- JA ARENDUSTEGEVUS
Koodnimetus: Team Rickshaw.
Toyota inseneritiim, koodnimega Rickshaw meeskond, viis ellu nn genchi genbutsu, mis tähendab „faktide allikate juurde minemine“. Nad jälgisid kõikjal Jaapanis tegutsevaid taksofirmasid, hoolekandeasutusi ja eksperte. Nad korraldasid suurlinnades uurimusi taksode kasutamise kohta turismisihtpunktides, katastroofide toimumiskohtades ja haiglates. Lisaks sõitsid nad ka koos taksojuhtidega ringi, et saada vahetu kogemus ja suuta luua paremaid taksosid.
Universaalne disain vastab paljude kasutajate vajadustele.
Ligipääsetavus
Universaalne disain
JPN Taxi loodi eesmärgiga pakkuda liikuvuslahendust mitmesuguste vajadustega reisijatele. Selle iseloomulikud osad on nii kokkupandav ratastooliramp kui ka avar sõitjateruum. See, juurdepääsetavust suurendav disain on laienenud ja täiustatud liikuvuslahendustega tulevikuühiskonna oluline osa. Ning seda demonstreeritakse saabuvatel, 2020. aasta Tokyo olümpia- ja paraolümpiamängudel.
Küpsiste seaded

Kasutame Toyota Eesti veebisaidil küpsiseid, et pakkuda teile paremat teenust. Kui olete sellega rahul, jätkake veebisaidi kasutamist tavapärasel viisil või vaadake, kuidas küpsiste seadeid muuta siin.

Kinnitage oma eelistused, lisades nõustumise korral märkeruutu linnuke või mittenõustumise korral eemaldades see:

OK