e-PALETTE
Näidatud ideesõiduk.
Uus liikuvusteenus kõigile.
Toyota esimene akutoitega elektrisõiduk, mis toodeti spetsiaalselt Autono-MaaS*-i jaoks, 2020. aasta olümpia- ja paraolümpiamängudel kasutatav e-Palette, täidab personali ja sportlaste liikuvusvajadusi – kindlat marsruuti mööda liiguvad olümpia- ja paraolümpiakülas pidevalt kümmekond sõidukit.
Võimsus
Elektriline
Navigatsioon
Automatiseeritud juhtimine
IGAÜHE JAOKS
Teenused, mis vastavad klientide vajadustele.
e-Palette’i kohandamisvõimalused on niisama lõputud nagu värvisegamisvõimalused kunstniku värvipaletil. Tänu tasasele ja avarale, takistusteta ja madala põrandaga sõitjateruumile saab vajalikke seadmeid paigaldada kasutajate vajaduste järgi. Kui vaja, võib paigaldada sõidujagamiseks vajalikud seadmed, kui vaja, siis hotellitoa või kaupluse loomiseks vajalikud komponendid.
Ettevõtete jaoks
Koos, nutikamalt.
Liikuvusteenuste pakkujana keskendub Toyota partneritele niisuguste uute ja põnevate võimaluste pakkumisele, mille abil partnerid saavad laiendada oma väärtusteahelat ja parandada oma klientide elukvaliteeti. e-Palette on üks sotsiaalsetest liikuvuslahendustest, mis seda visiooni ellu aitab viia. Toyota teeb selle eesmärgi saavutamiseks koostööd teiste teenusepakkujate ja tehnoloogiaarendusfirmadega.
Kasutame veebilehe küpsiseid

Küpsised on ette nähtud selleks, et pakkuda veebilehe külastamisel parimat kasutajakogemust, kolmandate osapoolte teenuseid ning tööriistu ja reklaami, ning aidata meil mõista veebilehe toimimist ja muuta seda paremaks.

Soovitame sul lubada kõik küpsised. Kui sa sellega ei nõustu, saad oma eelistusi lihtsalt muuta, klõpsates allpool leiduvale küpsiste seadistamise valikule. Kõik üksikasjad on saadaval meie küpsiste sätetes.