e-PALETTE
Näidatud ideesõiduk.
Uus liikuvusteenus kõigile.
Toyota esimene akutoitega elektrisõiduk, mis toodeti spetsiaalselt Autono-MaaS*-i jaoks, 2020. aasta olümpia- ja paraolümpiamängudel kasutatav e-Palette, täidab personali ja sportlaste liikuvusvajadusi – kindlat marsruuti mööda liiguvad olümpia- ja paraolümpiakülas pidevalt kümmekond sõidukit.
Võimsus
Elektriline
Navigatsioon
Automatiseeritud juhtimine
IGAÜHE JAOKS
Teenused, mis vastavad klientide vajadustele.
e-Palette’i kohandamisvõimalused on niisama lõputud nagu värvisegamisvõimalused kunstniku värvipaletil. Tänu tasasele ja avarale, takistusteta ja madala põrandaga sõitjateruumile saab vajalikke seadmeid paigaldada kasutajate vajaduste järgi. Kui vaja, võib paigaldada sõidujagamiseks vajalikud seadmed, kui vaja, siis hotellitoa või kaupluse loomiseks vajalikud komponendid.
Ettevõtete jaoks
Koos, nutikamalt.
Liikuvusteenuste pakkujana keskendub Toyota partneritele niisuguste uute ja põnevate võimaluste pakkumisele, mille abil partnerid saavad laiendada oma väärtusteahelat ja parandada oma klientide elukvaliteeti. e-Palette on üks sotsiaalsetest liikuvuslahendustest, mis seda visiooni ellu aitab viia. Toyota teeb selle eesmärgi saavutamiseks koostööd teiste teenusepakkujate ja tehnoloogiaarendusfirmadega.
Küpsiste seaded

Kasutame Toyota Eesti veebisaidil küpsiseid, et pakkuda teile paremat teenust. Kui olete sellega rahul, jätkake veebisaidi kasutamist tavapärasel viisil või vaadake, kuidas küpsiste seadeid muuta siin.

Kinnitage oma eelistused, lisades nõustumise korral märkeruutu linnuke või mittenõustumise korral eemaldades see:

OK