Tule proovisõidule
Komplekteeri oma mudel
Tutvu eripakkumistega
Vaata e-brošüüre
Broneeri hoolduse aeg

Toyota originaalgarantii

Soovime, et saaksid alati oma tegemistes Toyota peale kindel olla. Seepärast loome sõidukeid, mis vastavad kõige kõrgematele nõudmistele.

Lühiülevaade garantiist

warranty-2016-ee

Toyota garantii üksikasjad


1. Üldine garantii
Garantii alla kuuluvad kõik auto tootmisel või koostamisel tehtud vigadest tulenevad defektid, mis ilmnevad normaalse kasutuse puhul kas 3 aasta või 100 000 km jooksul (olenevalt sellest, kumb täitub enne). Esimesel aastal läbisõidupiirangut ei ole.
Kui garantii alla kuuluv defekt põhjustab rikke, mille tagajärjel sõiduk kaotab liikumisvõime, katab garantii ka Toyota Eurocare’i* sõiduki pukseerimise teenuse. Sinu sõiduk viiakse lähimasse Toyota volitatud remonditöökotta.

* Toyota Eurocare’i sõiduki pukseerimise teenuse tingimused on kirjas Toyota Eurocare’i voldikus.

2. Pinnarooste ja värvitööd
Garantii katab 3 aasta jooksul läbisõidust olenemata (v.a pikapi kast, millel on 1-aastane garantii) ka kerepaneelide pinnarooste ja värvidefektid, kui nende põhjuseks on materjali halb kvaliteet või valed töövõtted.

3. Korrosioon
Garantii pakub läbisõidust olenemata 12-aastast kaitset (mudelite Dyna 100/150, Hilux ja Proace puhul 6-aastast kaitset) kere mulgustumise vastu (seest väljapoole), mis on tekkinud korrosiooni mõjul seoses materjali või kooste halva kvaliteediga (v.a pikapi kast, millel on 3-aastane garantii).
Sõna „kere” all mõistetakse Toyota algupäraseid lehtmetallist kerepaneele, k.a mootoriruumi kaas, uksed, pakiruumi kaas ja põrandapaneel. See ei hõlma kere külge kinnitatud osi, nt ehisprofiile, kaitseraudu ja hingi.

4. Hübriidkomponentide garantii
Garantii alla kuuluvad kõik auto tootmis- või koostamisvigadest tulenevad defektid, mis ilmnevad tavapärase kasutuse korral kas 5 aasta või 100 000 km jooksul (olenevalt sellest, kumb täitub enne), esimesel aastal kehtib läbisõidupiiranguta garantii järgmistele hübriidauto osadele:
— Aku;
— Aku elektrooniline juhtplokk;
— Elektrooniline juhtplokk ehk aju (ECU);
— Inverter ja konverter.


5. Millistel tingimustel garantii kehtib?
— Omanikuna pead tagama, et sõiduki kasutamine ja hooldamine toimub tootjapoolsete eeskirjade ja juhiste kohaselt. Vastasel korral võib muutuda kehtetuks hooldusega seotud garantii;
— Peaksid jälgima, et auto hooldus kajastuks ka dokumentides;
— Garantiiremonti nõudva defekti ilmnemisel tuleb sul sõiduk toimetada võimalikult kiiresti Toyota esindusse. See hoiab ära rikke süvenemise, samuti ei teki võimalikku vajadust algsest suurema ulatusega remondi järele.

Vaata lisaks

Küpsiste seaded

Kasutame Toyota Eesti veebisaidil küpsiseid, et pakkuda teile paremat teenust. Kui olete sellega rahul, jätkake veebisaidi kasutamist tavapärasel viisil või vaadake, kuidas küpsiste seadeid muuta siin.

Kinnitage oma eelistused, lisades nõustumise korral märkeruutu linnuke või mittenõustumise korral eemaldades see:

Parandab Toyota veebisaidi turvalisust ja pakub teile minimaalseid teenuseid.

Parandab meie pakutavaid teenuseid, kasutades analüütikat, küsitluste hüpikaknaid, üldist toimimist ja seiret.

Jätab meelde teie sisselogimisandmed ja parandab teie kasutajakogemust teatud valikute meelespidamise abil.

Võimaldab täielikku kogemust, peab logi teie külastatud lehekülgedest või pakub kohalikke teenuseid teie lähedal. Sellega võivad kaasneda sihtreklaamid Toyota veebisaidil või väljaspool seda.