Broneeri hoolduse aeg Registreeru proovisõidule Toyota Liising ja Kindlustus Vaata eripakkumisi Leia lähim edasimüüja Komplekteeri oma mudel

Garantii

Meie sõidukid on konstrueeritud erakordselt rangete standardite kohaselt, kuid klientide meelerahu huvides pakume kõigile auto mehaanilistele osadele kolmeaastast garantiid (v.a kuluosad) ja 12-aastast roostegarantiid (ei kohaldu tarbesõidukitele).

Toote omadused

Comprehensive

Garantii hõlmab kõiki valmistus- või koostevigadest tingitud rikkeid, mis ilmnevad sõidukil tavapärase kasutuse käigus. Garantii kehtib kolm aastat või 100 000 km (olenevalt sellest, kumb tingimus täitub varem), ilma läbisõidupiiranguta esimesel aastal (kehtib ainult Paneuroopa riikides).

Garantii katab kulud, mis on seotud sõiduki pukseerimisega lähimasse volitatud remonditöökotta, kui auto muutub rikke tagajärjel liikumisvõimetuks (garantiiga kaetud defekt).

Pinnarooste ja värvidefektid

Kolmeaastane värvigarantii hõlmab materjali- või valmistusvigadest tulenevat pinnaroostet ja värvidefekte, mis ilmnevad värvitud kerepaneelidel kolme aasta jooksul läbisõidust olenemata.

Korrosioonikaitse

Kaheteistaastane korrosioonigarantii katab mis tahes läbisõidu korral materjali- või valmistusvigade tõttu tekkinud korrosioonikahjustused sõiduki keres (st kere läbivad korrosiooniaugud, mis on alguse saanud seestpoolt).

Lisateave

- Originaaltarvikutel on kolmeaastane garantii, mis hõlmab tootmisvigu.

- Standardsed kehtivad garantiid saab üle kanda sõiduki uuele omanikule.

Tingimused

- Sõiduki hooldus peab vastama kasutusjuhendis sisalduvatele tootja spetsifikatsioonidele ja juhistele. Vastasel juhul võib hooldusega seotud osade garantii muutuda tühiseks.
- Omanik peab alles hoidma kõik vajalikud dokumendid, mis tõestavad, et hooldus on tehtud.
- Garantiiremonti vajavate defektide ilmnemisel peab omanik toimetama sõiduki esimesel võimalusel volitatud remonditöökotta. Muidu võib defekt süveneda ja sõiduk vajada esialgsest ulatuslikumat remonti.

Meie e-privaatsuse poliitika

Me kasutame oma veebilehel küpsiseid, et pakkuda sulle veel paremat teenust. Kui nõustud sellega, siis jätka meie veebilehe kasutamist nagu tavaliselt. Vastasel korral loe siit küpsiste haldamise kohta.