Broneeri hoolduse aeg Registreeru proovisõidule Toyota Liising ja Kindlustus Vaata eripakkumisi Leia lähim edasimüüja Komplekteeri oma mudel

Maanteeabi

Toyotal on meeldiv võimalus pakkuda oma klientidele kolme aasta jooksul Toyota Eurocare’i hädaabiteenust, mis moodustab osa ettevõtte kliendirahuloluprogrammist.

Toyota teada-tuntud kvaliteet koos teadmiste ja eelistega, mida pakub Toyota Eurocare, tagavad teile autosõidu ajal täieliku meelerahu. Olenemata sellest, kas vajate abi auto remontimiseks kohapeal või edasiliikumiseks, aitame teid uuesti rajale.

Toote omadused
Mehaaniline rike
Liiklusõnnetus
Sellised probleemid nagu:
- kütuse otsasaamine
- tühi aku
- rehvi purunemine
- võtmete kaotamine või unustamine autosse
Pukseerimine
Toyota Eurocare korraldab auto äravedamise lähimasse Toyota volitatud remonditöökotta.
Kui remondiootel autot tuleb hoida turvatud parklas, korraldab Toyota Eurocare parkimise ja tasub selle eest. Parkimiskulu ülemmäär on 74 eurot.
Kui rikkis autol on ka standardse, 50 mm haakeseadmega järelhaagis või haagissuvila, korraldab hädaabiteenistus ka selle transportimise sama Toyota volitatud remonditöökoja juurde.
Teadete edastamine ja nõuanded
Olenemata probleemist – olgu selleks autovargus, kaotatud krediitkaardid, haigus, vajadus juriidilise või üldise abi järele –, on Toyota Eurocare’i meeskond teie käsutuses, et teid nõustada või edastada teade kellelegi, kes peaks olema juhtunust teadlik.
Toyota Eurocare teeb kõik endast oleneva, et leida probleemile lahendus, kuid meil ei pruugi olla võimalusi katta sellega seotud kulusid.
 
Kui autorike juhtub auto põhikasutaja kodust kaugemal kui 50 km
Remonditud autole järelesõit
Kui remonditud sõiduk tuleb ära tuua Toyota volitatud remonditöökojast, mis asub sõiduki põhikasutaja kodust kaugemal kui 50 km, hangib Toyota Eurocare autokasutaja palvel ühele isikule tasuta esimese klassi ühe suuna rongipileti sõiduks auto remondikohta.
Kui rongisõit kestaks kauem kui kuus tundi, hangib Toyota Eurocare rongipileti asemel äriklassi lennupileti.
Kui autorike juhtub auto põhikasutaja kodust kaugemal kui 50 km ja kui Toyota volitatud remonditöökojal ei ole võimalik autot samal päeval remontida, võivad juht ja
kaassõitjad valida ühe järgmistest teenustest.
Hotell

Kui autokasutaja soovib jääda auto remontimise ajaks remondikoha lähedusse, korraldab Toyota Eurocare talle ja kaassõitjatele kuni neljaks päevaks tasuta majutuse hotellis hinna ülemmääraga 112 eurot päevas inimese kohta, kui leidub vabu hotellikohti. Toidu eest tasuvad ja muid kulusid kannavad autokasutaja ja kaassõitjad ise.

Reisi jätkamine

Toyota Eurocare hangib juhile ja kaassõitjatele tasuta esimese klassi rongipiletid, mis võimaldavad neil jätkata reisi kavandatud sihtkohta territooriumil, kus kehtib Toyota Eurocare’i hädaabiteenus, või abivajaja elukohta (riiki, kus auto on registreeritud). Kui rongisõit kestaks kauem kui kuus tundi, hangib Toyota Eurocare rongipileti asemel äriklassi lennupileti.

Asendusjuht

Kui juhtub, et haigestuvad kõik juhtimisõigusega inimesed, kes sõidavad Toyota Eurocare’i hädaabiteenuse alla kuuluva autoga, ja reisi ei ole võimalik jätkata, siis annab Toyota Eurocare asendusjuhi. Asendusjuht aitab ülejäänud reisijatel jõuda autokasutaja kodukohta või jätkata reisi kavandatud sihtkohta territooriumil, kus kehtib Toyota Eurocare’i hädaabiteenus. Kõik muud kulud peale asendusjuhi teenusega seotud kulude kannab autokasutaja.

Asendusauto andmine

Kui autokasutaja eelistab asendusautot, annab Toyota Eurocare remondi ajaks, kuid maksimaalselt kolmeks päevaks tema kasutusse asendusauto, mis kuulub samasse klassi kui remonditav auto. Ehkki hädaabiteenistus teeb kõik endast oleneva, et saada samaväärne asendusauto, ei kanna Toyota Eurocare mingit vastutust, kui auto saamisel tekib raskusi, nt võib sobivaid autosid olla asjaomases piirkonnas piiratud arv ja autorendifirmal või muul ettevõttel ei pruugi olla võimalik autot anda. Kõik muud kulud peale autorendikulude kannab autokasutaja.

Meie e-privaatsuse poliitika

Me kasutame oma veebilehel küpsiseid, et pakkuda sulle veel paremat teenust. Kui nõustud sellega, siis jätka meie veebilehe kasutamist nagu tavaliselt. Vastasel korral loe siit küpsiste haldamise kohta.