Toyota suvepakkumine

Valmistu suveks

Suvi on peaaegu käes, mis tähendab, et on aeg valmistuda meeldejäävaks suvereisiks. Olenemata sellest, kas suundud randa või avastad uusi vaatamisväärsusi, oled tänu Toyota lisavarustuse ja originaalvaruosade valikule ohututeks ning muretuteks suveseiklusteks valmis.

Tänu meie puhkusepaketi ülimalt kvaliteetsele lisavarustusele oled paremini varustatud, et võtta suvesõitudest oma Toyotaga maksimum.

Ole suveks vormis

Toyota originaalvaruosad suveks

Veendu, et sinu Toyota oleks sel suvel parimas vormis.

Meie taskukohased originaalvaruosad tagavad sinu Toyota parimad sõiduomadused puhkuste ajal. Üksnes Toyota originaalvaruosi töötab välja, katsetab ja kiidab heaks Toyota, et oleksid suveks parimas vormis.

/
Salongiõhufilter
/
Autohooldustooted
ja parandusvärvipulgad
/
Klaasipuhastid
/
Piduriklotsid
ja -kettad

Rohkem ruumi, veelgi suuremateks seiklusteks

Suvepuhkuse pakett

Suvepuhkuse pakett – spetsiaalselt Toyota jaoks välja töötatud ja katsetatud katuseraam ning jalgrattahoidik alates 350 €.

Meie suvepuhkuse toodete hulka kuulub mitmesugune kvaliteetne Toyota originaallisavarustus, mis sobib iga eluviisiga. Alates kohandatavast katuseraamist ja kergest katuseboksist kuni pakiruumi põhjamati ja põrandamattideni välja on teil autos rohkem ruumi veelgi suuremateks seiklusteks.

/
Katuseboks
/
Põrandamatid
/
Põiktalad
/
Jalgrattahoidik
/
Üheksa nõuannet edukaks ja turvaliseks autoreisiks

Pikaks suviseks autosõiduks parimas vormis olemine sõltub kõik ettevalmistusest. Järgi neid lihtsaid nõuandeid ja teil saab olemas olema kõik reisiks vajalik.

Loe juhendit

Vaata lisaks

Küpsiste seaded

Kasutame Toyota Eesti veebisaidil küpsiseid, et pakkuda teile paremat teenust. Kui olete sellega rahul, jätkake veebisaidi kasutamist tavapärasel viisil või vaadake, kuidas küpsiste seadeid muuta siin.

Kinnitage oma eelistused, lisades nõustumise korral märkeruutu linnuke või mittenõustumise korral eemaldades see:

OK