Broneeri hoolduse aeg Registreeru proovisõidule Toyota Liising ja Kindlustus Vaata eripakkumisi Leia lähim edasimüüja Komplekteeri oma mudel

Ühenduvus Bluetooth®-iga

Ühenduvus Bluetoothi telefoniga võimaldab raadioside abil ühendada sobiva mobiiltelefoni ja tagab vabakäeside. Kui teie telefon on autos, aktiveerub ka vabakäesüsteem. Telefoni saab juhtida ainulaadselt puuteekraanilt, samas kui heli jõuab teieni läbi auto kõlarisüsteemi. Mõned Bluetooth®-iga ühilduvad telefonid on paremad kui teised, võimaldades neid omadusi maksimaalselt ära kasutada. Alljärgneva tööriista abil saate välja selgitada, mis funktsioone saab erinevaid Bluetooth®-i süsteeme ja seadmeid kombineerides kasutada.

Esmalt valige oma Toyota mudel. Ekraanile kuvatakse olemasolevad Bluetooth®-i süsteemid. Täieliku loetelu vaatamiseks peate kerima horisontaalselt.
 
Oma süsteemi valimiseks klõpsake pildil. Pildi suurendamiseks klõpsake suurendusklaasil. Suure pildi vähendamiseks klõpsake veel kord.
Seejärel valige kahest rippmenüüst oma telefoni tootja ja mudel.
 
Lõpuks klõpsake nupul „Otsi” ja ekraanile kuvatakse tabel funktsioonidega, mida teie telefon toetab. Tulemused kuvatakse lehe alaossa, otsinguala alla. Kui soovite tabelist PDF-faili, vajutage nupule „Eksport”.
 
Kui olete kasutanud lähtestus- või muutmisnuppu, veenduge, et täitsite uuesti kõik väljad.
Meie e-privaatsuse poliitika

Me kasutame oma veebilehel küpsiseid, et pakkuda sulle veel paremat teenust. Kui nõustud sellega, siis jätka meie veebilehe kasutamist nagu tavaliselt. Vastasel korral loe siit küpsiste haldamise kohta.