Tule proovisõidule
Komplekteeri oma mudel
Tutvu eripakkumistega
Vaata e-brošüüre
Broneeri hoolduse aeg

Ühenduvus Bluetooth®-iga

Bluetooth® vabakäeside võimaldab raadioside abil ühendada mobiiltelefoni auto multimeedia süsteemiga. Kui teie telefon on autos, ning bluetooth® on telefonil sisse lülitatud, aktiveerub automaatselt ka vabakäesüsteem. Telefoni saab juhtida auto multimeediasüsteemi puuteekraanilt, samas kui heli jõuab teieni läbi auto kõlarisüsteemi. Mõned telefonid võimaldavad bluetooth®-iga ühildudes rohkem funktsioone kasutada, kui teised. Alljärgneva tööriista abil saate välja selgitada, mis funktsioone saab erinevaid Bluetooth®-i süsteeme ja seadmeid kombineerides kasutada.

Esmalt valige oma Toyota mudel. Ekraanile kuvatakse olemasolevad Bluetooth®-i süsteemid. Täieliku loetelu vaatamiseks peate kerima horisontaalselt.
 
Oma süsteemi valimiseks klõpsake pildil. Pildi suurendamiseks klõpsake suurendusklaasil. Suure pildi vähendamiseks klõpsake veel kord.
Seejärel valige kahest rippmenüüst oma telefoni tootja ja mudel.
 
Lõpuks klõpsake nupul „Otsi” ja ekraanile kuvatakse tabel funktsioonidega, mida teie telefon toetab. Tulemused kuvatakse lehe alaossa, otsinguala alla. Kui soovite tabelist PDF-faili, vajutage nupule „Eksport”.
 
Kui olete kasutanud lähtestus- või muutmisnuppu, veenduge, et täitsite uuesti kõik väljad.

Vaata lisaks

Toyota salongihooldusvahendid Toyota salongihooldusvahendid Toyota sisepinna hoolduse tooted aitavad teil kaitsta ja puhastada auto salongi, et see oleks täpselt selline, nagu te seda soovite. Lõõgastuge ja nautige sõitu. Toyota originaallisavarustus Toyota originaallisavarustus Toyota originaallisavarustus muudab sinu Toyota veelgi kaunimaks, personaalsemaks ja funktsionaalsemaks. Toyotal on mitmekülgne valik kõigi põlvkondade kõigi mudelite jaoks. Vali oma Toyotale lisavarustus siit. Kümme nõuannet ohututeks ja edukateks talvisteks sõitudeks Kümme nõuannet ohututeks ja edukateks talvisteks sõitudeks Järgi neid kümmet lihtsat nõuannet ohututeks ja edukateks talvisteks sõitudeks alates auto elektrisüsteemi kontrollimisest ning lõpetades õigete võtete kasutamisega lumel ja jääl sõitmiseks. Toyota kollektsioon Toyota kollektsioon Võta oma armastus Toyota vastu teele kaasa. Ükskõik kuhu teel oled või suundud, meie Toyota kollektsioonist leiad midagi igaühele.
Küpsiste seaded

Kasutame Toyota Eesti veebisaidil küpsiseid, et pakkuda teile paremat teenust. Kui olete sellega rahul, jätkake veebisaidi kasutamist tavapärasel viisil või vaadake, kuidas küpsiste seadeid muuta siin.

Kinnitage oma eelistused, lisades nõustumise korral märkeruutu linnuke või mittenõustumise korral eemaldades see:

OK