Tule proovisõidule
Komplekteeri oma mudel
Tutvu eripakkumistega
Vaata e-brošüüre
Broneeri hoolduse aeg

Ühenduvus Bluetooth®-iga

Bluetooth® vabakäeside võimaldab raadioside abil ühendada mobiiltelefoni auto multimeedia süsteemiga. Kui teie telefon on autos, ning bluetooth® on telefonil sisse lülitatud, aktiveerub automaatselt ka vabakäesüsteem. Telefoni saab juhtida auto multimeediasüsteemi puuteekraanilt, samas kui heli jõuab teieni läbi auto kõlarisüsteemi. Mõned telefonid võimaldavad bluetooth®-iga ühildudes rohkem funktsioone kasutada, kui teised. Alljärgneva tööriista abil saate välja selgitada, mis funktsioone saab erinevaid Bluetooth®-i süsteeme ja seadmeid kombineerides kasutada.

Esmalt valige oma Toyota mudel. Ekraanile kuvatakse olemasolevad Bluetooth®-i süsteemid. Täieliku loetelu vaatamiseks peate kerima horisontaalselt.
 
Oma süsteemi valimiseks klõpsake pildil. Pildi suurendamiseks klõpsake suurendusklaasil. Suure pildi vähendamiseks klõpsake veel kord.
Seejärel valige kahest rippmenüüst oma telefoni tootja ja mudel.
 
Lõpuks klõpsake nupul „Otsi” ja ekraanile kuvatakse tabel funktsioonidega, mida teie telefon toetab. Tulemused kuvatakse lehe alaossa, otsinguala alla. Kui soovite tabelist PDF-faili, vajutage nupule „Eksport”.
 
Kui olete kasutanud lähtestus- või muutmisnuppu, veenduge, et täitsite uuesti kõik väljad.

Vaata lisaks

Praktilised juhendid Praktilised juhendid Vaata hõlpsalt mõistetavatest juhendvideotest, kuidas hoolitseda oma Toyota eest. Toyota Extracare | Lisagarantii Toyota Extracare | Lisagarantii Kui võtad Toyota Extracare’i pikendatud garantii, saad jätkata mitmekülgset sõiduki garantii ja täieliku meelerahu nautimist. Toyota Extracare’i lisagarantii omanikuna võid olla kindel, et sinu sõiduk on kaetud tootja garantiiga ka pärast Toyota originaalgarantii lõppemist. Toyota salongihooldusvahendid Toyota salongihooldusvahendid Toyota sisepinna hoolduse tooted aitavad teil kaitsta ja puhastada auto salongi, et see oleks täpselt selline, nagu te seda soovite. Lõõgastuge ja nautige sõitu. Toyota originaallisavarustus Toyota originaallisavarustus Toyota originaallisavarustus muudab sinu Toyota veelgi kaunimaks, personaalsemaks ja funktsionaalsemaks. Toyotal on mitmekülgne valik kõigi põlvkondade kõigi mudelite jaoks. Vali oma Toyotale lisavarustus siit.
Küpsiste seaded

Kasutame Toyota Eesti veebisaidil küpsiseid, et pakkuda teile paremat teenust. Kui olete sellega rahul, jätkake veebisaidi kasutamist tavapärasel viisil või vaadake, kuidas küpsiste seadeid muuta siin.

Kinnitage oma eelistused, lisades nõustumise korral märkeruutu linnuke või mittenõustumise korral eemaldades see:

OK