Tule proovisõidule
Komplekteeri oma mudel
Tutvu eripakkumistega
Vaata e-brošüüre
Broneeri hoolduse aeg

Ühenduvus Bluetooth®-iga

Bluetooth® vabakäeside võimaldab raadioside abil ühendada mobiiltelefoni auto multimeedia süsteemiga. Kui teie telefon on autos, ning bluetooth® on telefonil sisse lülitatud, aktiveerub automaatselt ka vabakäesüsteem. Telefoni saab juhtida auto multimeediasüsteemi puuteekraanilt, samas kui heli jõuab teieni läbi auto kõlarisüsteemi. Mõned telefonid võimaldavad bluetooth®-iga ühildudes rohkem funktsioone kasutada, kui teised. Alljärgneva tööriista abil saate välja selgitada, mis funktsioone saab erinevaid Bluetooth®-i süsteeme ja seadmeid kombineerides kasutada.

Esmalt valige oma Toyota mudel. Ekraanile kuvatakse olemasolevad Bluetooth®-i süsteemid. Täieliku loetelu vaatamiseks peate kerima horisontaalselt.
 
Oma süsteemi valimiseks klõpsake pildil. Pildi suurendamiseks klõpsake suurendusklaasil. Suure pildi vähendamiseks klõpsake veel kord.
Seejärel valige kahest rippmenüüst oma telefoni tootja ja mudel.
 
Lõpuks klõpsake nupul „Otsi” ja ekraanile kuvatakse tabel funktsioonidega, mida teie telefon toetab. Tulemused kuvatakse lehe alaossa, otsinguala alla. Kui soovite tabelist PDF-faili, vajutage nupule „Eksport”.
 
Kui olete kasutanud lähtestus- või muutmisnuppu, veenduge, et täitsite uuesti kõik väljad.

Vaata lisaks

TOYOTA GAZOO Racingu triumf TOYOTA GAZOO Racingu triumf TOYOTA GAZOO Racingu tiim teenis 2019. aasta WRC hooajal 6 esikohta, 12 poodiumikohta ja 107 katsevõitu. Sõitjate arvestuses võidutsesid Toyota Yaris WRCga Ott Tänak ja Martin Järveoja, kes tulid WRC 2019. aasta maailmameistriteks. Toyota on PÖFFi ametlik autopartner Toyota on PÖFFi ametlik autopartner Toyota on Pimedate Ööde Filmifestivali hea sõber ja toetaja juba enam kui 10 aastat. Toyota Mirai teine põlvkond. Endiselt heitmevaba. Toyota Mirai teine põlvkond. Endiselt heitmevaba. Toyota on olnud oma 2014. aastal müügile tulnud vesinikkütuste tehnoloogial põhineva sedaaniga maailmas teenäitaja, kuid teise põlvkonna Mirai ideeauto loomisel oleme viinud heitmevabade kütuseelemendiga elektriautode tehnoloogia täiesti uuele tasemele. Uued Toyota PROACE CITY ja PROACE CITY VERSO Uued Toyota PROACE CITY ja PROACE CITY VERSO Alati töö tegemiseks valmis.
Küpsiste seaded

Kasutame Toyota Eesti veebisaidil küpsiseid, et pakkuda teile paremat teenust. Kui olete sellega rahul, jätkake veebisaidi kasutamist tavapärasel viisil või vaadake, kuidas küpsiste seadeid muuta siin.

Kinnitage oma eelistused, lisades nõustumise korral märkeruutu linnuke või mittenõustumise korral eemaldades see:

OK