MOOTOR KÄIB

NAGU KELLAVÄRK

TOYOTA MOOTORIÕLI

Nii nagu taimed vajavad õitsemiseks päikesevalgust, vajab Sinu Toyota kvaliteetset mootoriõli. See kaitseb mootorit ning pikendab Sinu auto tööiga. Toyota mootoriõli (TGMO) on ainus mootoriõli, mis on välja töötatud just Sinu autot silmas pidades.

TOYOTA MOOTORIÕLI TAGAB SINU AUTO MOOTORILE:
  • Kaitse: vastupidav õhuke kaitsekiht võimaldab mootoriosadel koos toimida. Ilma selleta kuumeneks mootor üle ja seiskuks.
  • Võimsuse: aitab kolvi ja silindri peegelpinna vahelist pilu tihendada, võimaldades mootoril arendada suurimat võimsust.
  • Ökonoomsuse: tagab mootori sujuva töö, millega väheneb raisku mineva energia hulk, võimaldades läbida ühe kütuseliitriga rohkem kilomeetreid.
  • Töökindluse: vähendab sette teket, hoides mootori puhtana.
  • Pikaealisuse: neutraliseerib põlemisel tekkivad happed, vältides mootoriosadele korrosiooni teket.
  • Mitmekülgsuse: tagab auto mootori laitmatu töö igasugustes ilmastiku- ja teeoludes.
KONTROLLI OMA AUTO ÕLITASET


Kas teadsid, et ka hoolduste vahel on oluline aegajalt kontrollida oma sõiduki õlitaset?  Vaata videot ja saa teada milleks see on vajalik ja kuidas seda kõige õigem teha on.

/


KÜSI MEILT ÕLI OMA TOYOTALE
Valikus on nii sünteetilised kui ka mineraalsed õlid, s.t me pakume õli isegi kõige karmimateks aastaaegadeks ja nii diisel- kui ka bensiinimootorile.

Meie e-privaatsuse poliitika

Me kasutame oma veebilehel küpsiseid, et pakkuda sulle veel paremat teenust. Kui nõustud sellega, siis jätka meie veebilehe kasutamist nagu tavaliselt. Vastasel korral loe siit küpsiste haldamise kohta.