Toyota pirnid

Näe ja ole nähtav

Õiged pirnid tagavad hea nähtavuse ja ohutu sõidu, eriti öösel ja keerulistes ilmaoludes.

Sinu teekonna valgustamiseks ja ohutuse tagamiseks oleme välja töötanud Toyota pirnid, millel on mitmeid eeliseid:

  • need on valmistatud Toyota rangete kvaliteedistandardite kohaselt, mistõttu sobivad need kõikidesse ilmastikuoludesse;
  • sellised materjalid nagu kvartsklaas tagavad pika tööea;
  • iga Toyota mudeli jaoks leidub ideaalselt sobiv variant;
  • tänu neile on sõit ohutum;
  • meie pirnid tagavad selle, et tuledega märguandmine on tugev ja märgatav;
  • neil on konkurentsivõimeline hind.
Meie tootevalik

Meilt leiad sobivad pirnid igale Toyotale. Kui pirn vajab vahetamist, siis esmalt selgita välja, kas sinu auto esituled on led-, ksenoon- või halogeenpirnidega. Seda võid küsida Toyota esindusest öeldes neile VIN koodi. Uuematel Toyota mudelitel on esitulede erilise konstruktsiooni tõttu pirnide vahetus üsna keeruline ja seetõttu on lihtsam lasta see töö ära teha esinduses.

/
 
OptiWhite pirnid

Need pirnid valgustavad teed kuni 50% rohkem ning võimaldavad sul näha paremini ja kaugemale. Nii märkad varem takistusi teel ja sul jääb rohkem aega nendele reageerimiseks.

/
 
Ksenoonpirnid (HID)

HID-pirnid võimaldavad näha rohkem ja on keskkonnahoidlikumad. Need valgustavad kuni kolm korda rohkem, kestavad umbes seitse korda kauem ja tarbivad umbes 50% vähem energiat kui tavapirnid.

Pakume ka pirnide komplekte, mis on välja töötatud spetsiaalselt iga Toyota mudeli jaoks. Need sisaldavad kõige olulisemaid varupirne, sh esi-, suuna-, tagumistele udu‑, tagurdus-, taga- ja numbrituledele, mis sobivad ideaalselt Euroopas sõitmiseks.

Vaata lisaks

Järelturu varuosad vs. Toyota originaalvaruosad Järelturu varuosad vs. Toyota originaalvaruosad Järelturu varuosad võivad näida samasugused ja sobida samamoodi, kuid need ei ole valmistatud samamoodi. Kehvema konstruktsiooni ja kehvemate materjalide tõttu vastavad need väiksema tõenäosusega oodatud standardile. Kuna Toyotale on sinu ohutus ja sinu auto parimad tööomadused esmatähtsad, soovitame sul alati kasutada oma Toyota edasimüüjat ja paigaldada Toyota originaalvaruosi. Kümme nõuannet ohututeks ja edukateks talvisteks sõitudeks Kümme nõuannet ohututeks ja edukateks talvisteks sõitudeks Järgi neid kümmet lihtsat nõuannet ohututeks ja edukateks talvisteks sõitudeks alates auto elektrisüsteemi kontrollimisest ning lõpetades õigete võtete kasutamisega lumel ja jääl sõitmiseks. Toyota kollektsioon Toyota kollektsioon Võta oma armastus Toyota vastu teele kaasa. Nii nagu meie autod, on ka meie rõivad ja meened uuenduslikud, targalt disainitud ja parima kvaliteediga. Osta fännitooteid oma Toyota edasimüüjalt. Toyota originaalmootoriõli Toyota originaalmootoriõli Samamoodi nagu meie organism vajab talitlemiseks vett või nagu taimed vajavad õitsemiseks päikesevalgust, vajab sinu auto mootor mootoriõli pakutavat kaitset, et ellu jääda ja olla jätkuvalt parimas seisukorras.
Kasutame veebilehe küpsiseid

Küpsised on ette nähtud selleks, et pakkuda veebilehe külastamisel parimat kasutajakogemust, kolmandate osapoolte teenuseid ning tööriistu ja reklaami, ning aidata meil mõista veebilehe toimimist ja muuta seda paremaks.

Soovitame sul lubada kõik küpsised. Kui sa sellega ei nõustu, saad oma eelistusi lihtsalt muuta, klõpsates allpool leiduvale küpsiste seadistamise valikule. Kõik üksikasjad on saadaval meie küpsiste sätetes.