Toyota pirnid

Näe ja ole nähtav

Õiged pirnid tagavad hea nähtavuse ja ohutu sõidu, eriti öösel ja keerulistes ilmaoludes.

Sinu teekonna valgustamiseks ja ohutuse tagamiseks oleme välja töötanud Toyota pirnid, millel on mitmeid eeliseid:

  • need on valmistatud Toyota rangete kvaliteedistandardite kohaselt, mistõttu sobivad need kõikidesse ilmastikuoludesse;
  • sellised materjalid nagu kvartsklaas tagavad pika tööea;
  • iga Toyota mudeli jaoks leidub ideaalselt sobiv variant;
  • tänu neile on sõit ohutum;
  • meie pirnid tagavad selle, et tuledega märguandmine on tugev ja märgatav;
  • neil on konkurentsivõimeline hind.

Meie tootevalik

Meilt leiad sobivad pirnid igale Toyotale. Kui pirn vajab vahetamist, siis esmalt selgita välja, kas sinu auto esituled on led-, ksenoon- või halogeenpirnidega. Seda võid küsida Toyota esindusest öeldes neile VIN koodi. Uuematel Toyota mudelitel on esitulede erilise konstruktsiooni tõttu pirnide vahetus üsna keeruline ja seetõttu on lihtsam lasta see töö ära teha esinduses.

/
 
OptiWhite pirnid

Need pirnid valgustavad teed kuni 50% rohkem ning võimaldavad sul näha paremini ja kaugemale. Nii märkad varem takistusi teel ja sul jääb rohkem aega nendele reageerimiseks.

/
 
Ksenoonpirnid (HID)

HID-pirnid võimaldavad näha rohkem ja on keskkonnahoidlikumad. Need valgustavad kuni kolm korda rohkem, kestavad umbes seitse korda kauem ja tarbivad umbes 50% vähem energiat kui tavapirnid.

Pakume ka pirnide komplekte, mis on välja töötatud spetsiaalselt iga Toyota mudeli jaoks. Need sisaldavad kõige olulisemaid varupirne, sh esi-, suuna-, tagumistele udu‑, tagurdus-, taga- ja numbrituledele, mis sobivad ideaalselt Euroopas sõitmiseks.

Vaata lisaks

Kümme nõuannet ohututeks ja edukateks talvisteks sõitudeks Kümme nõuannet ohututeks ja edukateks talvisteks sõitudeks Järgi neid kümmet lihtsat nõuannet ohututeks ja edukateks talvisteks sõitudeks alates auto elektrisüsteemi kontrollimisest ning lõpetades õigete võtete kasutamisega lumel ja jääl sõitmiseks. Toyota kollektsioon Toyota kollektsioon Võta oma armastus Toyota vastu teele kaasa. Nii nagu meie autod, on ka meie rõivad ja meened uuenduslikud, targalt disainitud ja parima kvaliteediga. Osta fännitooteid oma Toyota edasimüüjalt. Ühenduvus Bluetooth®-iga Ühenduvus Bluetooth®-iga Vaadake, mis funktsioone saab erinevaid Bluetooth®-i süsteeme ja seadmeid kombineerides kasutada. Toyota originaalmootoriõli Toyota originaalmootoriõli Samamoodi nagu meie organism vajab talitlemiseks vett või nagu taimed vajavad õitsemiseks päikesevalgust, vajab sinu auto mootor mootoriõli pakutavat kaitset, et ellu jääda ja olla jätkuvalt parimas seisukorras.
Küpsiste seaded

Kasutame Toyota Eesti veebisaidil küpsiseid, et pakkuda teile paremat teenust. Kui olete sellega rahul, jätkake veebisaidi kasutamist tavapärasel viisil või vaadake, kuidas küpsiste seadeid muuta siin.

Kinnitage oma eelistused, lisades nõustumise korral märkeruutu linnuke või mittenõustumise korral eemaldades see:

OK