Toyota autohooldustooted

Sinu auto särab jälle nagu uus

Nagu kõik asjad, vajab ka sinu Toyota aeg-ajalt veidi hoolt ja armastust. Toyota autohooldustooted aitavad hoida sinu auto välimust.

/
Salongipuhastusvahend See universaalne puhastusaerosool puhastab tõhusalt mitmesuguseid tekstiile, taastades, poleerides ja kaitstes Sinu auto salongipindu.
/
Polstripuhastusvahend Kiiretoimeline puhastusvaht istmete puhastamiseks.
/
Autopoleerimisvahend Kaitseb auto keret ning jätab särava läike.
/
Veljepuhastusvahend Eemaldab velgedelt mustuse ja tolmu ning paneb need stiilselt särama.
/
Jääsulataja Hädavajalik toode talvel! Puhastab aknad jääst ja väldib edasist jäätumist.
/
Klaasipuhastusvahend Meeldiva lõhnaga ja puhastab tõhusalt.
/
Parandusaerosool Ideaalne viis väiksemate värvikahjustuste parandamiseks. Valguse ja ilmastiku kindel, saadaval kõikidele Toyota värvitoonidele.
/
Paranduspliiats Parandab väikesed kriimud ja täkked. Saadaval kõikidele Toyota värvitoonidele.
/

Vaata lisaks

Toyota GR Yaris Toyota GR Yaris Saa tuttavaks uue Toyota GR Yarisega. GRi uus nelikveosüsteem on arendatud TOYOTA GAZOO Racing rallimeeskonna kogemusi kasutades. Toyota aitab aitajaid Toyota aitab aitajaid Toyota pakub selle aasta lõpuni tasuta 24/7 maanteeabi kõikidele COVID-19 eesliini Toyota-omanikele. Meditsiini-, politsei- ja päästetöötajad saavad abi liiklusõnnetuse, tühja aku, purunenud rehvi, kütuse otsasaamise, auto võtmete kaotamise või nende autosse unustamise ning mehaanilise rikke korral. Uus Yaris Cross Uus Yaris Cross Stiilne Yaris Cross viib Yarise uutesse kõrgustesse ja toob järgmise põlvkonna väikeauto kõik positiivsed omadused linnamaasturisse. RAV4 Plug-in Hybrid on Toyota hübriidide uus lipulaev RAV4 Plug-in Hybrid on Toyota hübriidide uus lipulaev RAV4 Plug-in Hybrid pakub klassi väikseimat kütusekulu ning väiksemat saastet kui ükski teine selle klassi auto.
Kasutame veebilehe küpsiseid

Küpsised on ette nähtud selleks, et pakkuda veebilehe külastamisel parimat kasutajakogemust, kolmandate osapoolte teenuseid ning tööriistu ja reklaami, ning aidata meil mõista veebilehe toimimist ja muuta seda paremaks.

Soovitame sul lubada kõik küpsised. Kui sa sellega ei nõustu, saad oma eelistusi lihtsalt muuta, klõpsates allpool leiduvale küpsiste seadistamise valikule. Kõik üksikasjad on saadaval meie küpsiste sätetes.