Toyota suvepakkumine

Valmistu suveks

Suvi on peaaegu käes, mis tähendab, et on aeg valmistuda meeldejäävaks suvereisiks. Olenemata sellest, kas suundud randa või avastad uusi vaatamisväärsusi, oled tänu Toyota lisavarustuse ja originaalvaruosade valikule ohututeks ning muretuteks suveseiklusteks valmis.

Tänu meie puhkusepaketi ülimalt kvaliteetsele lisavarustusele oled paremini varustatud, et võtta suvesõitudest oma Toyotaga maksimum.

Ole suveks vormis

Toyota originaalvaruosad suveks

Veendu, et sinu Toyota oleks sel suvel parimas vormis.

Meie taskukohased originaalvaruosad tagavad sinu Toyota parimad sõiduomadused puhkuste ajal. Üksnes Toyota originaalvaruosi töötab välja, katsetab ja kiidab heaks Toyota, et oleksid suveks parimas vormis.

/
Salongiõhufilter
/
Autohooldustooted
/
Klaasipuhastid
/
Piduriklotsid
ja -kettad

Rohkem ruumi, veelgi suuremateks seiklusteks

Toyota originaallisavarustus suveks

Suvepuhkuse pakett – spetsiaalselt Toyota jaoks välja töötatud ja katsetatud katuseraam ning jalgrattahoidik.

Meie suvepuhkuse toodete hulka kuulub mitmesugune kvaliteetne Toyota originaallisavarustus, mis sobib iga eluviisiga. Alates kohandatavast katuseraamist ja kergest katuseboksist kuni pakiruumi põhjamati ja põrandamattideni välja, on teil autos rohkem ruumi veelgi suuremateks seiklusteks.

/
Katuseboks
/
Põrandamatid
/
Põiktalad
/
Jalgrattahoidik
/
Üheksa nõuannet edukaks ja turvaliseks autoreisiks

Pikaks suviseks autosõiduks parimas vormis olemine sõltub kõik ettevalmistusest. Järgi neid lihtsaid nõuandeid ja teil saab olemas olema kõik reisiks vajalik.

Loe juhendit

Vaata lisaks

Kümme nõuannet ohututeks ja edukateks talvisteks sõitudeks Kümme nõuannet ohututeks ja edukateks talvisteks sõitudeks Järgi neid kümmet lihtsat nõuannet ohututeks ja edukateks talvisteks sõitudeks alates auto elektrisüsteemi kontrollimisest ning lõpetades õigete võtete kasutamisega lumel ja jääl sõitmiseks. Toyota kollektsioon Toyota kollektsioon Võta oma armastus Toyota vastu teele kaasa. Ükskõik kuhu teel oled või suundud, meie Toyota kollektsioonist leiad midagi igaühele. Ühenduvus Bluetooth®-iga Ühenduvus Bluetooth®-iga Vaadake, mis funktsioone saab erinevaid Bluetooth®-i süsteeme ja seadmeid kombineerides kasutada. Toyota originaalmootoriõli Toyota originaalmootoriõli Samamoodi nagu meie organism vajab talitlemiseks vett või nagu taimed vajavad õitsemiseks päikesevalgust, vajab sinu auto mootor mootoriõli pakutavat kaitset, et ellu jääda ja olla jätkuvalt parimas seisukorras.
Küpsiste seaded

Kasutame Toyota Eesti veebisaidil küpsiseid, et pakkuda teile paremat teenust. Kui olete sellega rahul, jätkake veebisaidi kasutamist tavapärasel viisil või vaadake, kuidas küpsiste seadeid muuta siin.

Kinnitage oma eelistused, lisades nõustumise korral märkeruutu linnuke või mittenõustumise korral eemaldades see:

OK