Üheksa nõuannet suvereisi
õnnestumiseks

Valmista end ette Toyota suvise lisavarustuse
ja originaalvaruosadega

Et olla pikaks suvesõiduks parimas vormis, valmistatakse ette kõik – alates salongi jahedana hoidmisest kuni vedelike lisamiseni. Järgi neid üheksat lihtsat nõuannet ja sul saab olemas olema kõik reisiks vajalik.

Mida tuleks autol enne suvesõitu kontrollida?

1. Kuidas kontrollida rehvide turvalisust?

Kontrolli kõiki rehve (kaasa arvatud varuratast), et need ei oleks kahjustatud, rehvirõhk oleks soovituslikul tasemel ja rehvimustri sügavus oleks vähemalt seadusega nõutaval minimaalsel tasemel.

2. Kuidas kontrollida seda, et mootor ei kuumene üle?

Ülekuumenemise vältimiseks kontrolli mootori jahutussüsteemi. Veendu, et jahutusvedeliku paak oleks täidetud, ja kontrolli jahutusvedeliku voolikuid enne pikale teekonnale asumist.

3. Kuidas kontrollida seda, kas sinu autol tuleb õli vahetada?

Kontrolli korrapäraselt oma auto õlitaset. Nii nagu jahutusvedeliku puhul, kui on juba käes või on peaaegu õlivahetuse aeg, siis tee seda enne reisile asumist. Kas mõtled sellele, milline õli on sinu auto jaoks õige? Siis võta ühendust oma Toyota volitatud edasimüüjaga.4. Kuidas kontrollida seda, kas sinu auto kliimaseade töötab?


Kontrolli enne reisile minekut oma auto kliimaseadet. Hoida kätt õhuavade lähedal ja kontrolli, milline tundub väljuv õhk. Kui külma õhu voog on katkematu ja ühtlase temperatuuriga, on kliimaseade tõenäoliselt heas seisukorras.

5. Kuidas pagasit sõidukisse reisiks paigutada?

Veendu, et rasked esemed oleksid paigutatud tagaistmete taha jäävale pakiruumi põrandale. Kui vajad rohkem ruumi, kasutage lisapanipaikade tekitamiseks katuseraami ja hõlpsalt paigaldatavat katuseboksi. Kui vead haagist või paati, lase asjatundjal paigaldada kvaliteetne veokonks. Lõpetuseks, kui võtad kaasa lemmikloomad, veendu, et koerapuur oleks kvaliteetne ja õigesti paigaldatud istmete taha.

Tutvu sinu autole mõeldud Toyota suvelisavarustuse valikuga.


Tutvu suvepuhkuse paketiga

Milliseid olulisi asju tuleb suvesõidul meeles pidada?

6. Kuidas parandada nähtavust suvel sõitmisel?

Veendu, et auto klaasipesuvedeliku paak oleks täis, ning kasuta esiklaasi puhta ja plekivabana hoidmiseks kvaliteetset klaasipuhastusvahendit. Kui klaas on jätkuvalt määrdunud, kontrolli, ega klaasipuhastid pole kahjustatud, ja vajaduse korral paigalda uued. Pimestamise vähendamiseks ja selguse suurendamiseks kanna järk-järgult toonitud või polariseeritud klaasidega päikeseprille.

7. Kuidas säilitada valvsust pikkadel sõitudel?

Tee pikal sõidul iga kahe tunni tagant 15-minutiline paus. Maksimaalse valvsuse tagamiseks peatu einetamiseks, siruta jalgu ja joo alati ohtralt vett, et ei tekiks vedelikukaotust. Lahuta meelt muusikaga või kuula järele oma lemmikraadiosaateid Bluetooth®-raadio abil.8. Kuidas hoida auto suvepäevadel jahedana?

Püüa leida parkimiseks varjuline koht puu all või hoone kõrval – et vältida ebamugavat tagasisõitu. Samuti aitab salongi maha jahutada see, kui avad aknad või lased kliimaseadmel enne teeleasumist paar minutit töötada. Ülima kaitse tagamiseks paigalda esiklaasile termokate, mis vähendab tugeva päikesekiirguse mõju.

9. Kuidas lõbustada lapsi pikkadel sõitudel?

Püüa reisida laste tavapärastel söögi- ja uneaegadel. Tekita neis põnevust reisi suhtes, näita neile oma teekonda GPS-navigatsiooniseadmes ning võta kaasa multimeediaseade filmide, muusika ja mängude jaoks (ära unusta akusid ja kõrvaklappe).


Tutvu suvepuhkuse paketiga

Vaata lisaks

Toyota kaardiuuendused Toyota kaardiuuendused Uuenda oma navigatsioonisüsteemi kaarte ja muuda oma teekond veelgi mugavamaks. Toyota Extracare | Lisagarantii Toyota Extracare | Lisagarantii Kui võtad Toyota Extracare’i pikendatud garantii, saad jätkata mitmekülgset sõiduki garantii ja täieliku meelerahu nautimist. Toyota Extracare’i lisagarantii omanikuna võid olla kindel, et sinu sõiduk on kaetud tootja garantiiga ka pärast Toyota originaalgarantii lõppemist. Toyota salongihooldusvahendid Toyota salongihooldusvahendid Toyota sisepinna hoolduse tooted aitavad teil kaitsta ja puhastada auto salongi, et see oleks täpselt selline, nagu te seda soovite. Lõõgastuge ja nautige sõitu. Toyota originaallisavarustus Toyota originaallisavarustus Toyota originaallisavarustus muudab sinu Toyota veelgi kaunimaks, personaalsemaks ja funktsionaalsemaks. Toyotal on mitmekülgne valik kõigi põlvkondade kõigi mudelite jaoks. Vali oma Toyotale lisavarustus siit.
Küpsiste seaded

Kasutame Toyota Eesti veebisaidil küpsiseid, et pakkuda teile paremat teenust. Kui olete sellega rahul, jätkake veebisaidi kasutamist tavapärasel viisil või vaadake, kuidas küpsiste seadeid muuta siin.

Kinnitage oma eelistused, lisades nõustumise korral märkeruutu linnuke või mittenõustumise korral eemaldades see:

OK