Broneeri hoolduse aeg Registreeru proovisõidule Toyota Liising ja Kindlustus Vaata eripakkumisi Leia lähim edasimüüja Komplekteeri oma mudel

Parkimisabi

Kaitseb hästi väikeste kokkupõrgete eest

Toyota parkimisabist on palju kasu väikeste kokkupõrgete ja kriimustuste vältimiseks linnas või madalamate objektide lähedale parkimisel. Valikus on TPA 400 süsteem, mis koosneb neljast tagumisest andurist, ning TPA 800, milles on neli tagumist ja neli eesmist andurit.

Mõlemad süsteemid töötavad ühtmoodi: kui süsteem on aktiveeritud, ühenduvad andurid salongi paigaldatud hoiatussignaaliga, mis muutub progresseeruvalt valjemaks, mida lähemale sõiduk jõuab takistusele.
 
Lisateavet Toyota parkimisabi kohta saate Toyota volitatud edasimüüjalt või allalaaditavast brošüürist.
 
Andurid on põrkeraua kontuuridesse integreeritud ja need võib valida kerevärvi.
Toyota parkimisabi – TPA 400
TPA 400 korral paigaldatakse tagumisele põrkerauale andurid, mis aitavad juhil kiiresti ja mugavalt parkida, et nad saaksid kiiremini olulisemate tegevuste juurde asuda. Tagasikäigu sisselülitamisel aktiveerub süsteem automaatselt, aidates juhil valitud kohale parkida. Süsteem annab juhile takistusest märku, olenemata sellest, kas juht neid näeb või mitte.
Toyota parkimisabi – TPA 800
Versiooni TPA 800 on sama mugav ja lihtne kasutada nagu TPA 400t, kuid erinevalt TPA 400st on sel andurid ka eesmisel põrkeraual. Kõik andurid aktiveeruvad tagasikäigu sisselülitamisel automaatselt, kaitstes sõidukit parkimise ajal igast küljest. Juhil on ülevaade võimalikest takistustest nii sõiduki ees kui ka taga, näiteks kahe sõiduki vahele parkimisel. Eesmised andurid aktiveeruvad ka siis, kui liigute aeglaselt autokolonnis või manööverdate parkimiskohale. Erinevad helisignaalid aitavad juhil eristada eesmistelt ja tagumistelt anduritelt saabuvaid signaale.
Meie e-privaatsuse poliitika

Me kasutame oma veebilehel küpsiseid, et pakkuda sulle veel paremat teenust. Kui nõustud sellega, siis jätka meie veebilehe kasutamist nagu tavaliselt. Vastasel korral loe siit küpsiste haldamise kohta.