1. What else can you do with the MyT app?
Kiirvalik
Kiirvalik

What else can you do with the MyT app?

Leia mu auto


Vahet pole, kui kaua Sa ära oled olnud.
MyT rakenduse funktsioon „Leia mu auto“ aitab koos Google Mapsiga leida Su Toyota üles ükskõik kust, samuti saad jagada selle asukohta pere ja sõpradega.

Jaga autoga

Lihtne viis teekonna kavandamiseks
Kavanda ja jaga auto teekonda MyT rakenduse abil mugavalt kodust või teel olles ning saada asukoht seejärel otse oma Toyotasse, et saaksid teekonda mugavalt alustada.

Autost ukseni

Sujuv liikumine auto juurest esiukseni.
Jaga automaatselt sihtkohta jõudmise juhtnööre Toyota satelliitnavigatsiooni süsteemi ja mobiiltelefoni vahel, kui pead viimase lõigu teekonnast minema jala.

Hoolduse meeldetuletused*

Ära unusta enam ühtegi hooldust.
MyT aitab hoida Toyota parimas seisukorras hoolduse meeldetuletuste abil lähtuvalt Sinu sõiduki tegelikust läbisõidust, mistõttu ei jää Sul enam ükski hooldus vahele.
* Teenus saadaval 2021 aasta jooksul

Akuvalvur

Ole alati kursis aku laetustasemega.
Tänu kolmeastmelisele ülevaatele (kõrge − keskmine − madal) ei jää Sa kunagi tühja aku pärast keset teed seisma ega auto käivitamisega hätta.

Liiklusõnnetuse assistent

Saadab liiklusõnnetuse korral häire.
Toyota andurid registreerivad kõik sõiduki liikumise ja seismise ajal toimunud avariid ja kokkupõrked. MyT rakendusega saad helistada oma kohalikule Toyota edasimüüjale või tellida puksiiri, samuti teavitada õnnetusest oma perekonda ja sõpru. Samuti saad lisada õnnetuse andmetele kindlustuse jaoks fotosid.

Hoiatustuled

Sõida ohutumalt ja teadlikumalt.
Meie kasutajasõbralike selgituste abil oled teadlik, mida tähendavad erinevad hoiatustuled Sinu sõidukis ja kui kiiret reageerimist need nõuavad, samuti järgmistest sammudest, mida astuma pead.

Kütusetase

Ole alati kursis oma auto kütusetasemega.
MyT rakenduse kaudu saad igal pool ja alati vaadata oma Toyota kütusetaset. Nii saad planeerida vajalikud tankimispeatused juba enne sõidu algust.

Teenindus ja hooldus*

Mugav ja läbipaistev teenindus.
Hoia oma Toyotat parimas seisukorras – broneeri teenindus paari lihtsa sammuga otse MyT rakendusest ning vaata eesseisvaid hooldusi. Samuti saad jälgida hoolduste ajalugu ning vaadata, milliseid töid sõidukil varem on tehtud.
* Teenus saadaval 2021 aasta jooksul

Sõiduki tellimuste jälgimise süsteem

Hoia uutel tellimustel silma peal.
Jälgi oma uue Toyota tarneolekut alates tellimuse esitamisest kuni auto jõudmiseni edasimüüja juurde.

Märgi minu asukoht

Aitab Sul sõiduki üles leida.
Isegi kui auto pole ühendatud, saad oma asukoha märkida ning auto juurde hõlpsalt tagasi tulla.