Tunneta Yarise energilisust

Uus 2017. aasta Toyota Yaris.

Uue Toyota Yarisega on isegi igapäevasõidud oodatud elamus. Selle energilised jooned ja efektsed detailid ei taga mitte ainult stressivaba ja mugava sõidu, vaid loovad ka stiilse mulje.

/

Teeb tuju heaks


Jõulisema ilme ja dünaamiliste sõiduomadustega Yaris, mis on teel vaiksem, sujuvam ja turvalisem kui eales varem, teeb tuju heaks. Vastne mudel, mis on ikkagi üdini Yaris, paistab nii eest kui ka tagant silma meeldejääva välimuse ja eripäraste LED-tuledega ning on saadaval uute valuvelgedega ja uues värvivalikus. Tänu voogavate joontega moodsale sisemusele, tipptasemel tehnoloogiale salongis ja eeskujulikule sõiduelamusele, mida auto pakub, ei taha sa mitte ainult üksi seda kõike nautida, vaid võtad hea meelega peale ka sõbrad.

/

Võimas sõiduelamus


Virgutav ja värskendav, vaikne ja mõnus, arukas ja töökindel uus Yaris on varustatud mootoriga, mis vastab täpselt sinu vajadustele. Sõit Yarise hübriidiga on varasemast veelgi nauditavam, sujuvam ja vaiksem ning võid linnas täie meelerahuga ringi vurada, sest sinu autol on oma klassi väikseim CO2 heitkogus. Yarisel on ka tipptasemel 1,5-liitrine VVT-iE bensiinimootor, mis tagab sedavõrd mõnusa sõiduelamuse ja hea reageerimise kohta suure jõudluse ja muljetavaldavalt väikse kütusekulu.

Mugavus ja täielik kontroll


Uue Yarise salongi iseloomustavad märksõnad on meisterlik viimistlus, mugavus ja täielik kontroll. Uued istmekatted, viimistlusdetailid ja sinine näidikuvalgustus annavad auto sisemusele värske ja moodsa ilme. Kõik, mis jääb sinu käeulatusse, on esmaklassiliselt ergonoomilise kujundusega, sealhulgas kolme kodara ja nahkkattega elegantne rool ning läikivmustad ehised, propellerit meenutava uudse välimusega õhuavad ning uuenduskuuri läbi teinud multimeediaekraan ja juhtnupud.


Tänapäeval eeldab juht, et autos on kõik täielikult tema kontrolli all, ja uues Yarises ongi see täpselt nii. Lisaks uue disaini ja kaksiknäidikuga paneelile on talle abiks ka 4,2-tolline värviline TFT-universaalnäidik, mis annab veelgi selgema ülevaate sõiduteabest ja muudest andmetest. Käepäraselt otse roolil asetsevad juhtnupud ja multimeediasüsteem Toyota Touch® 2 võimaldavad sõidu ajal kuulata muusikat, teha telefonikõnesid ja palju muudki.

Vaata lisaks

Toyota Yaris GRMN erimudel Toyota Yaris GRMN erimudel Pärast 17 aastat eemalolekut on võidukas Toyota meeskond tagasi FIA autoralli maailmameistrivõistlustel 2017. aasta Yaris WRC-ga. Uus Yaris äratab Genfi ellu Uus Yaris äratab Genfi ellu Toyotal on Genfi autonäituse külastajatele küllaldaselt, mida näidata. Alates esimesest pilgust uuele dünaamilisele Yarisele, selle põnevale nõbule GRMN-ile ja radikaalsele linnasõiduks mõeldud ideeautole i-TRIL ning lõpetades uusima võidusõidumasinaga. Toyota on Baltimaades enim müüdud automark Toyota on Baltimaades enim müüdud automark Toyota on Eestis, Lätis ja Leedus kõige populaarsem automark, mida müüdi 2016. aastal 8397 sõidukit. Ja 2017. aasta 31. jaanuaril ületas Toyota hübriidsõidukite üleilmne müük 10 miljoni künnise. TOYOTA GAZOO Racing TOYOTA GAZOO Racing Maailmas korraldatakse alates ringrajasõitudest kuni rallietappideni hulgaliselt autospordiüritusi. Nüüd on kõik Toyota autospordivaldkonna tegevused kogu maailmas koondatud ühe nime alla, milleks on TOYOTA GAZOO Racing.
Küpsiste seaded

Kasutame Toyota Eesti veebisaidil küpsiseid, et pakkuda teile paremat teenust. Kui olete sellega rahul, jätkake veebisaidi kasutamist tavapärasel viisil või vaadake, kuidas küpsiste seadeid muuta siin.

Kinnitage oma eelistused, lisades nõustumise korral märkeruutu linnuke või mittenõustumise korral eemaldades see:

OK