Broneeri hoolduse aeg Registreeru proovisõidule Toyota Liising ja Kindlustus Vaata eripakkumisi Leia lähim edasimüüja Komplekteeri oma mudel

Verso Standard

Kampaaniahinnad
Varustuspakettide hinnad
Mootor ja käigukast Hind koos käibemaksuga kampaaniateave Konfigureeri
1,6 l bensiin, Valvematic (132 hj) 6-käiguline käsikäigukast 16 390 € 19 560 € Kehtib kuni 30.09.2017
1,6 l diisel, D-4D (112 hj) 6-käiguline käsikäigukast 18 810 € 21 230 € Kehtib kuni 30.09.2017
Verso kampaaniapakkumine
Kehtib kuni 30.09.2017
Kombineeritud kütusekulu 4,5-6,7 l/100 km, kombineeritud CO2 emissioon 119-155 g/km. 
Fotod on illustratiivsed.

Kampaania kestab kuni 30.09.2017 või seni kuni kampaaniaautod on saadaval. Soovituslikud jaemüügihinnad. Konkreetse müügipakkumise saamiseks pöörduge Toyota ametlikku müügiesindusse.

Kindlustust pakub ERGO Insurance SE. Tutvuge kindlustustingimustega www.toyota.ee/kindlustus ja vajaduse korral konsulteerige asjatundjaga. Kindlustusmakse on kalkuleeritud arvestusega, et kindlustusleping sõlmitakse kolmeks aastaks.

Lisavarustuse erihind ja kuumakse kehtib uue auto tellimisel. Laoautodele pakkumine ei laiene.

Kuumakse näidisarvutus:
Toyota Liisingu aastase fikseerimata intressimäära 2,25% + 3 kuu EURIBOR puhul on 22 530 € (netohind) maksva sõiduki finantseerimisel kuumakse alates 225,24 € tingimusel, et sissemakse on 15%, lepinguperiood 60 kuud, jääkmaksumus 30%, läbisõidupiirang 20000 km/aastas ja lepingutasu 200 €. Kasutusse võetav krediidisumma on 19 150,50€ ja krediidikulukuse määr on nimetatud tingimustel 2,22% aastas. Krediidi saamiseks on vajalik sõlmida kindlustusleping. Krediidi kogusumma on 23 965,06€, tagasimaksete arv on 60. Krediidi kogusumma arvutamisel on arvesse võetud krediidisummat, intressikulu, lepingutasu ning ei ole arvestatud võimalikke sõiduki registreerimiskulusid, riigilõive, hindamisakti tasu ega finantseerimise eeltingimuseks oleva kasko- ja liikluskindlustuse makse suurust.
Finantsteenuse pakkuja on Nordea Finance Estonia AS. Tutvuge liisingutingimustega ning vajaduse korral konsulteerige asjatundjaga.
Võrdle mudelivariante
Katusekaared

Katusekaared

Lisavarustusse kuuluvad katusekaared võimaldavad transportida ka suuremaid esemeid.

Sulge
Eesmised udutuled
Esitulede pesurid

Esitulede pesurid

Tänu esitulede pesuritele valgustavad tuled kogu aeg täisvõimsusel.

Sulge
Follow Me Home’i funktsiooniga esituled

Follow Me Home’i funktsiooniga esituled

Kui juht otsustab selle ohutust suurendava praktilise funktsiooni aktiveerida, siis jäävad sõiduki esituled mootori väljalülitamise järel 30 sekundiks põlema, et valgustada teed koduukseni.

Sulge
Soojendusega küljepeeglid
Elektrilised küljepeeglid
Puldiga kesklukustus
Eesmised elektriaknad
Manuaalne kliimaseade
Reguleeritava kõrgusega juhiiste
Soojendusega juhi- ja kõrvaliste
Helisüsteemi juhtnupud roolil
4 kõlarit
USB-pistik
Raadio ja CD-mängija, WMA- ja MP3-failide taasesitusvõimalus
Nõlvaltstardiabi (HAC)

Nõlvaltstardiabi (HAC)

Nõlvaltstardiabi tagab sujuva paigaltvõtu järskudel kallakutel, rakendades pidurid kuni kaheks sekundiks pärast piduripedaali vabastamist. See ennetab sõiduki tagasiveeremist. Süsteemi aktiveerimiseks vajutage pärast seisma jäämist tugevamalt piduripedaalile, eeldusel, et ükskõik milline edaspidi käik on sisse lülitatud.

Sulge
Täiendava turvasüsteemi (SRS) turvapadjad – 7 turvapatja

Täiendava turvasüsteemi (SRS) turvapadjad – 7 turvapatja

Sellel mudelil on seitse turvapatja: juhi põlveturvapadi, SRS-turvapadjad juhile ja kõrvalistujale, külgturvapadjad ees isujatele ning turvakardinad nii ees kui ka taga sõitjatele.

Sulge
Sõiduki stabiilsuskontroll pluss (VSC+)

Sõiduki stabiilsuskontroll pluss (VSC+)

VSC+ aitab säilitada stabiilsust ja vältida külglibisemist järsul pööramisel või kurvis, kui tee on libe. Külglibisemise tuvastamisel rakendab süsteem automaatselt pidurid ja reguleerib mootori võimsust. Lisaks sellele tagab süsteem juhtimisabi, mis hõlbustab õige suuna hoidmist.

Sulge
Meie e-privaatsuse poliitika

Me kasutame oma veebilehel küpsiseid, et pakkuda sulle veel paremat teenust. Kui nõustud sellega, siis jätka meie veebilehe kasutamist nagu tavaliselt. Vastasel korral loe siit küpsiste haldamise kohta.