Uhiuus Toyota RAV4

Üleni 4 x 4. Üleni hübriid. Ei mingeid kompromisse.

Uus RAV4, mis on loodud sõitmiseks, pakub jõulist kujundust ja salongi käsitöömeisterlikkust koos tõelise igasugustel teedel sõitmise võimekusega. Selle end linnas koduselt tundva auto kõrge hoiak pakub suurepärast nähtavust, samal ajal kui sõiduasend tagab selle, et kõik on alati teie kontrolli all. Peale omapärase välimuse ja rafineeritud salongi paistab RAV4 silma oma klassi parima standardvarustusega. Täiustatud tajutava kvaliteediga uus RAV4 salong on erakordselt ruumikas, mugav ja läbimõeldult kujundatud sõitjate ümber. Ja tänu uuele võimsale 2,5-liitrise bensiinimootoriga hübriidajamile pakub RAV4 võimekaid sõiduomadusi igasugustes oludes.

Toyota uus veermikuarhitektuur (TNGA)

Toyota uue veermikuarhitektuuri (TNGA) platvorm töötati välja parima võimaliku elamuse tagamiseks. Uue platvormi loomine igale mudelile võimaldab Toyotal pakkuda erinevaid sõidukitüüpe eri tüüpi juhtidele – ja luua stiilsemaid autosid, millega sõitmine on veelgi ohutum ja meelierutavam.

RAV4 puhul tähendab see hübriidset nelikveolist linnamaasturit, mis tagab loomuliku ja kindla tunnetuse. Selle madal raskuskese ja jäigem kere muudavad juhitavuse linnas lihtsamaks ning pakuvad sõidurõõmu. See igasugustel teedel võimas ja võimekas sõiduk pakub oma klassi parimat kütusekulu. Lühidalt, TNGA muudab RAV4 kompromissituks autoks – ja kokkuvõttes sellega sõitmise nii nauditavaks.

/
On olemas hübriid ja on olemas Toyota hübriid.

Sõitke ükskõik kus ja kõikjal, nii heite piirnormidega linnades kui ka mitmerealistel maanteedel ja keerulistes oludes külateedel. Uus RAV4 pakub vajalikku võimsust, tegemata järeleandmisi sõiduulatuses või ökonoomsuses. Selle uus 2,5-liitrise bensiinimootoriga hübriidajam, millel on ainulaadne iselaadimisvõime, mugavat ja eriti vaikset sõiduelamust. Uhiuus RAV4 hübriid on jõudnud jõudluse ja võimekuse uude ajastusse.

/

Toyota Safety Sense

Lisateave RAV4 kohta

Küpsiste seaded

Kasutame Toyota Eesti veebisaidil küpsiseid, et pakkuda teile paremat teenust. Kui olete sellega rahul, jätkake veebisaidi kasutamist tavapärasel viisil või vaadake, kuidas küpsiste seadeid muuta siin.

Kinnitage oma eelistused, lisades nõustumise korral märkeruutu linnuke või mittenõustumise korral eemaldades see:

OK