Uhiuus Toyota RAV4

Üleni SUV. Üleni hübriid. Ei mingeid kompromisse.

Uus RAV4, mis on loodud sõitmiseks ja silmapaistmiseks, pakub jõulist kujundust ja salongi käsitöömeisterlikkust koos tõelise igasugustel teedel sõitmise võimekusega. Selle suurepärane sõiduasend ja hea nähtavus igas suunas annavad juhile täieliku kontrolli. Ning uus 2,5-liitrine hübriidajam tagab vajaliku võimsuse igasugustes teeoludes.

Toyota Safety Sense
Uuenduslik tehnoloogia lihtsama ja nauditavama sõidu heaks

RAV4 tehnoloogia on läbi mõeldud ja muudab sõidud hetkega lihtsamaks ja nauditavamaks. Uue leidliku digitaalse tahavaatepeegli saab aktiveerida ühe nupuvajutusega, muutes isetumeneva tahavaatepeegli kõrglahutusega digiekraaniks. Auto tagaklaasi ülaossa paigaldatud kaamera abil annab see katkematu ülevaate ümbruskonnast, isegi kui pakiruum on maast laeni täis laaditud.

Parkimine ja manööverdamine väikesel kiirusel pole olnud kunagi lihtsam tänu tervele hulgale digifunktsioonidele, nagu nutikad eesmised ja tagumised parkimisandurid koos automaatse pidurdamisega, mis võimaldab manööverdada kitsastes parkimiskohtades ka piiratud nähtavuse korral, sest süsteem annab helisignaaliga märku, kui kaugel RAV4 takistusest asub. Või praktiline panoraamvaate monitor (PVM), mis kasutab RAV4 ümber paiknevaid kaameraid ümbritsevast keskkonnast 360-kraadise 3D-vaate loomiseks, mis kuvatakse selgelt Toyota Touch® 2 multimeediasüsteemi ekraanil. Juht saab ekraanil valida ühe nupuvajutusega koguni kahe vaaterežiimi vahel – liikuv vaade ja läbipaistev vaade, nii et varjatud takistused ei põhjusta enam kunagi üllatusi.

/
Kompromissitu hübriid-linnamaastur

Ajal, mil keskkonnaprobleemid toovad suurtes Euroopa linnades kaasa üha rangemaid heitmenõudeid, on Toyota iselaadivate hübriidsõidukite valik atraktiivne alternatiiv keskkonnasäästliku linnatranspordi osas.

Uus Hybrid Dynamic Force’i nelja silindriga 2,5-liitrine bensiinimootoriga hübriidajam, mis teeb oma esimese etteaste uue RAV4 mootorikaane all, tagab puhta sõidurõõmu. Tänu otse- ja kaudsissepritsele kindlustab see küllaldase pöördemomendi kõigil kiirustel. Ning RAV4 Hybrid AWD-i täisveo kasutuselevõtt laseb nautida suuremat kindlust, mida on eriti hästi tunda lahtise kattega ja libedatel teekatetel kohalt võtmisel.

Koos nende täiustustega on paranenud Hybrid AWD-i täisveo ja esiveo maksimaalne võimsus, lisaks on RAV4 nüüd ka parema üldise kiirendusega. See tähendab sujuvamat, lineaarsemat paigaltvõttu ning paremat efektiivsust suurematel kiirustel – see tähendab, et vajalik võimsus on tagatud just siis, kui sul seda vaja on.

Uus RAV4 on võimeline sõitma igal pool. Alates heite piirnormidega linnadest kuni mitmerealiste maanteede ja keeruliste oludega külateedeni. Kompromissitu võimsuse põhimõtet järgides on RAV4 muljetavaldava jõudluse, sõidunaudingu, efektiivsuse ja rohkete ajamitehnoloogiliste uuendustega.

/
TNGA – koge täpset võimsust

Toyota New Global Architecture (TNGA) tõi kaasa revolutsiooni selles, kuidas ettevõte disainib, projekteerib ja toodab sõidukeid, ning kuulub lahutamatult ettevõtte missiooni juurde toota aina paremaid autosid, mis on stiilsemad, pakuvad nauditavamat sõitu ja on turvalisemad.

Uus TNGA platvorm toetab RAV4 kindla tunnetusega loomulikku sõitu. Kindel tunnetus tagatakse läbi selle, et sõiduk suudab reageerida segavatele faktoritele, säilitades samas stabiilsuse; loomulik sõit aga läbi juhilt saadavatele reaktsioonidele intuitiivselt reageerides.

TNGA platvorm andis Toyota disaineritele suurema vabaduse oma missiooni täitmiseks – luua uus RAV4, mis on tugeva linnamaasturi suunitlusega, kuid mille stiil eristub teistest sama segmendi mudelitest. Autosse istudes pakub elegantne salong meeldivaid aistinguid kõikidele meeltele. Juhi vaatenurgast pakub uus TNGA veermik paremat sõiduasendit ja ka nähtavust ning domineerivamat vaadet teele – just see on omane tõelisele linnamaasturile.

Lisaks tagab Toyota Safety Sense äärmiselt kõrge turvalisuse nii juhile, kaasreisijatele kui ka kaasliiklejatele. See on võimalik tänu oma klassi juhtivale ohutuspaketile, mis selle üdini isikupärase, pilkupüüdva disaini ja rafineeritud salongimugavustega autoga kaasas käib, olles eeskujuks igale tänapäevasele linnamaasturile.

Esimene TNGA platvormiga täiustatud auto on kohal.

/
Mugav, lõõgastav keskkond
/
/
Salong

Rohked nutika kujundusega panipaigad ja mitmekülgsed allaklapitavad istmed muudavad uue ja ruumika RAV4 ühtviisi praktiliseks ning stiilseks. Tänu lisavarustusele, näiteks panoraamkatusele, pakuvad ka kõige pikemad sõidud rõõmu.

Salongikujundus

Läbimõeldud kujundusega salongis kohtuvad elegantne ja tunnetatav kvaliteet ning segmendi juhtiv standardtehnoloogia. Terviklikult puhta stiili moodustavad lihtsus ja kõrgtehnoloogia.

Lisateave RAV4 kohta

Toyota Touch® 2 - kuidas kasutada Toyota Touch® 2 - kuidas kasutada Kui sinu Toyotal on Toyota Touch® 2 või lihtsalt soovid tutvuda võimalustega, mida see pakub, loe lisa siit.
Küpsiste seaded

Kasutame Toyota Eesti veebisaidil küpsiseid, et pakkuda teile paremat teenust. Kui olete sellega rahul, jätkake veebisaidi kasutamist tavapärasel viisil või vaadake, kuidas küpsiste seadeid muuta siin.

Kinnitage oma eelistused, lisades nõustumise korral märkeruutu linnuke või mittenõustumise korral eemaldades see:

OK