Tule proovisõidule
Komplekteeri oma mudel
Tutvu eripakkumistega
Vaata e-brošüüre
Broneeri hoolduse aeg

RAV4

HÜBRIID SAADAVAL

Üleni SUV. Üleni hübriid.

Hind alates 22 050 €
Kütusekulu
Kütusekulu ja CO2 heitkogus on mõõdetud seeriatootmise mudelil kontrollitud keskkonnas Euroopa Liidu uue kergsõidukite ülemaailmset ühtlustatud katsemenetlust (WLTP) käsitleva määruse (EL) 2017/1151 ja selle kehtivate muudatuste nõuete kohaselt. 
Lisateabe saamiseks uue WLTP katsemeetodi kohta külasta lehte https://bit.ly/2WvTum7
Alates 5,7 l / 100 km
CO2 Alates 129 g/km
Kütusekulu
Kütusekulu ja CO2 heitkogus on mõõdetud seeriatootmise mudelil kontrollitud keskkonnas Euroopa Liidu uue kergsõidukite ülemaailmset ühtlustatud katsemenetlust (WLTP) käsitleva määruse (EL) 2017/1151 ja selle kehtivate muudatuste nõuete kohaselt. 
Lisateabe saamiseks uue WLTP katsemeetodi kohta külasta lehte https://bit.ly/2WvTum7
Alates 7,1 l / 100 km
CO2 Alates 160 g/km
 • Loodud silma paistma

  RAV4 on loodud sõitma ja silma paistma. Täielikult väljaarendatud linnamaasturi jõulise ilme ning teravate dünaamiliste joontega RAV4 väljendab stiilsust ja linlikust. Tulemuseks on ülivõimekas sõiduvahend, millega võid minna kõikjale ohutult ja stiilselt.

 • Võimekas ja säästlik

  Võimas 2,5-liitrine mootor Hybrid Dynamic Force (A25A-FXS) ühendab ülisujuva sõidu ja suure võimsuse, samal ajal kui erk 2,0-liitrine otsepritsega bensiinimootor (M20A-FKS) pakub muljetavaldavat kiirendust ja märkimisväärset pöördemomenti.

 • Suur, jõuline ja väle

  RAV4 võib välja näha kui aukartust äratav linnamaastur, ent on üllatavalt väle ning suurepärase vaatevälja ja muljetavaldava manööverdusvõimega, mis teeb sellest unistuste auto igas kesklinnas. Kogupikkus 4,6 m ja pöörderaadius vaid 11 m tähendavad, et ükski tee ei ole pööramiseks liiga kitsas.

 • Igaks ootamatuseks valmis

  Ohutuspaketti Toyota Safety Sense on täiustatud veel nutikamate funktsioonidega, mis tähendab seda, et RAV4 saab sind nüüd veelgi rohkem aidata – tagades meelerahu kõigis sõiduoludes. Näiteks suudab kokkupõrke ennetamise süsteem tuvastada jalgrattureid päevasel ajal ja jalakäijaid pimedas.

  Tutvu ohutusfunktsioonidega >

Ei mingeid kompromisse

Uus RAV4, mis on loodud sõitmiseks, pakub jõulist kujundust ja salongi käsitöömeisterlikkust koos tõelise igasugustel teedel sõitmise võimekusega. Tänu uuele 2,5-liitrise bensiinimootoriga hübriidajamile pakub RAV4 võimekaid sõiduomadusi igasugustes oludes. Täiustatud tajutava kvaliteediga uus RAV4 salong on erakordselt ruumikas ja läbimõeldult kujundatud sõitjate ümber.

Igati RAV4.

Rafineeritud ja omanäolises RAV4-s seguneb linnamaasturi tõeline olemus stiili ning tehnoloogiaga.

 • Jõuline disain.

  Jõulise ja enesekindla RAV4 tugev kere tõmbab pilke – elegantsetest LED-esituledest mööda jõulist küljesiluetti ainulaadsete LED-tagatuledeni –, luues omanäolise ja rafineeritud ilme.

 • Sinu ümber loodud salong.

  Omanäoline ja rafineeritud, kus on ruumi end välja sirutada. RAV4 salong on tänapäevane, suurepärase planeeringuga ja tähendusrikkast tehnoloogiast tulvil.

 • RAV4 - enneolematu linnamaastur.

  Tänu uudsele TNGA-platvormile* on auto massi vähendatud ja raskuskese viidud madalamale ning ühtlasi on suurendatud kere jäikust ja juhi vaatevälja. Tulemuseks on ülivõimekas linnamaastur, millega võid minna kõikjale stiilselt ja ohutult.

  * Toyota uus veermikuarhitektuur.

Stiili, ohutuse ja võimekuse kompromissitu tasakaal.

Jõulise välimuse ja tänapäevase salongiga RAV4 sobib oma rolli. Ning tänu mitmesugustele aktiivohutusfunktsioonidele, mis võimaldavad enesekindlamalt sõita, täidab RAV4 seda rolli edukalt.

Loodud iga tee ja linna jaoks.

Loodud iga tee ja linna jaoks.

RAV4 tagab kindlustunde igasugustes sõidutingimustes nii kiirteedel kui ka tiheda liikluse ja saastenormidega linnades ning keerulistes teeoludes.

RAV4 eelised
Ülim mugavus igale sõitjale.

Ülim mugavus igale sõitjale.

Ees on kõrge asetusega juhikoht ja ülimugavad istmed ning taga on ohtralt õla- ja jalaruumi, tänu millele saavad sõitjad end täielikult välja sirutada.

Meelerahu – kõigile liiklejatele.

Meelerahu – kõigile liiklejatele.

Ohutuspaketti Toyota Safety Sense on täiustatud veel nutikamate funktsioonidega, mis viivad juhi abisüsteemid uuele tasemele.

Tutvu ohutusfunktsioonidega

Milline RAV4 sobib sulle?

Loe lisa hübriidide kohta

Vaata lisaks

Küpsiste seaded

Kasutame Toyota Eesti veebisaidil küpsiseid, et pakkuda teile paremat teenust. Kui olete sellega rahul, jätkake veebisaidi kasutamist tavapärasel viisil või vaadake, kuidas küpsiste seadeid muuta siin.

Kinnitage oma eelistused, lisades nõustumise korral märkeruutu linnuke või mittenõustumise korral eemaldades see:

OK