Broneeri hoolduse aeg Registreeru proovisõidule Toyota Liising ja Kindlustus Vaata eripakkumisi Leia lähim edasimüüja Komplekteeri oma mudel

RAV4 Style Limited

Varustuspakettide hinnad
Mootor ja käigukast Kahe- või neljarattavedu Hind koos käibemaksuga Konfigureeri
2,5 l hübriid (bensiin), VVT-i Hybrid (197 hj) e-CVT FWD - Esirattavedu 4x2 32 490 €
2,5 l hübriid (bensiin), VVT-i Hybrid (197 hj) e-CVT AWD - Nelikvedu 4x4 34 800 €
Võrdle mudelivariante
Bronze ja kerevärvi kahetooniline rattakoopa liist
Võtmeta sisenemis- ja käivitussüsteem

Võtmeta sisenemis- ja käivitussüsteem

Erinevalt tavapärasest süsteemist on võtmeta sisenemis- ja käivitussüsteemil vastuvõtja, mis võimaldab avada uksi vaid käepidemest tõmmates ja sulgeda nupuvajutusega. Mootori käivitamiseks või seiskamiseks vajutage lihtsalt nuppu „Start/Stop”. Teil pole tarvis teha muud kui kanda nutikat võtit taskus või käekotis.

Sulge
Seemisnahataoline ukseviimistlus
Seemisnahataolise kattega käetoed esiustel
Must laekate
Kokkupõrke ennetussüsteem koos jalakäijate tuvastamise funktsiooniga

Kokkupõrke ennetussüsteem koos jalakäijate tuvastamise funktsiooniga

Toyota Safety Sense’i kokkupõrke ennetussüsteem* koos jalakäijate tuvastamise funktsiooniga kasutab eesliikuvate teiste sõidukite tuvastamiseks kaamerat ja millimeeterlaineala radarit. Võimaliku kokkupõrkeohu tuvastamisel antakse juhile sellest kuuldavate ja nähtavate signaalidega märku ning aktiveerub piduriabi. Kui juhil ei õnnestu õigel ajal pidurdada, rakenduvad pidurid kokkupõrke vältimiseks või selle tagajärgede leevendamiseks automaatselt. Peale sõidukite tuvastamise on võimalik ka jalakäijaid varem märgata.
* Tehniline nimetus: avariieelne ohutussüsteem

Sulge
Meie e-privaatsuse poliitika

Me kasutame oma veebilehel küpsiseid, et pakkuda sulle veel paremat teenust. Kui nõustud sellega, siis jätka meie veebilehe kasutamist nagu tavaliselt. Vastasel korral loe siit küpsiste haldamise kohta.