Lõdvestu ja naudi tõelist meelerahu tänu Toyota Safety Sense'ile

Toyota Safety Sense on iga Priuse mudeli standardvarustuses. Sest sinu ohutus on ülioluline – see ei ole mitte kunagi lihtsalt valik.

/
/
/
Kokkupõrke ennetussüsteem koos jalakäijate tuvastamise funktsiooniga

Vähese valguse korral kasutab ohutuspaketti Toyota Safety Sense kuuluv kokkupõrke ennetussüsteem koos jalakäijate pimedal ajal tuvastamise funktsiooniga kaamerat ja radarit, et tuvastada auto liikumisteele jäävad teised sõidukid ning jalakäijad. Vältimatu kokkupõrke ohu korral edastab süsteem juhile heli- ja visuaalmärguande. Kui juhil ei õnnestu õigel ajal reageerida, rakenduvad pidurid automaatselt, et vältida kokkupõrget või leevendada selle tagajärgi. Isegi kui juht reageerib, rakendatakse lisapidurdusjõudu. Peale jalakäijate ja sõidukite pimedal ajal tuvastamise suudab süsteem tuvastada auto liikumisteele jäävaid jalgrattureid ja jalakäijaid ka päevavalguses.

Kokkupõrke ennetussüsteem koos jalgratturite tuvastamise funktsiooniga

Toyota Safety Sense'i juurde kuuluv süsteem vähendab avariiohtu, jälgides kaamera abil teekattemärgistust ning hoiatades juhti nii heli- kui ka visuaalmärguandega, kui sõiduk peaks hakkama sõidurajalt suunatuld näitamata kõrvale kalduma. Sõidurajalt soovimatu kõrvalekaldumise korral muudab rooli korrigeerimise seade rooli asendit.

Automaatsed kaugtuled

Automaatsed kaugtuled parandavad öösel nähtavust kõigi liiklejate jaoks. Kaamera tuvastab vastutulevate sõidukite ja eesliikujate tuled ning jälgib ühtlasi tänavavalgustuse eredust. See lülitab kaugtuled automaatselt sisse ja välja, et öine sõit oleks ohutum.

/
/
Liiklusmärkide jälgimise süsteem

Ohutuspaketti Toyota Safety Sense kuuluv liiklusmärkide jälgimise süsteem jälgib eesolevaid liiklusmärke ja kuvab salongi värvilisel TFT-ekraanil vajaliku teabe, nt suurima lubatud sõidukiiruse või möödasõidu keelu. Liiklusmärkide eiramise korral edastab süsteem juhile heli- ja visuaalmärguande.

Kohanduv kiirushoidik

Ohutuspaketti Toyota Safety Sense kuuluv nutikas kohanduv kiirushoidik hoiab minimaalset eelseadistatud pikivahet eesoleva sõidukiga. Kui pikivahe kahaneb, vähendab süsteem kiirust ning lõpuks rakendab pidurid ja aktiveerib pidurituled. Kui pikivahe taas suureneb, lisab see järk-järgult kiirust, kuni juht saavutab määratud sõidukiiruse.

Küpsiste seaded

Kasutame Toyota Eesti veebisaidil küpsiseid, et pakkuda teile paremat teenust. Kui olete sellega rahul, jätkake veebisaidi kasutamist tavapärasel viisil või vaadake, kuidas küpsiste seadeid muuta siin.

Kinnitage oma eelistused, lisades nõustumise korral märkeruutu linnuke või mittenõustumise korral eemaldades see:

OK