Tule proovisõidule
Komplekteeri oma mudel
Tutvu eripakkumistega
Vaata e-brošüüre
Broneeri hoolduse aeg

Prius

HÜBRIID

Algupärane hübriid, mille valisid teerajajad

Hind alates 26 150 €
Kütusekulu
Kütusekulu ja CO2 heitkogus on mõõdetud seeriatootmise mudelil kontrollitud keskkonnas Euroopa Liidu uue kergsõidukite ülemaailmset ühtlustatud katsemenetlust (WLTP) käsitleva määruse (EL) 2017/1151 ja selle kehtivate muudatuste nõuete kohaselt. 
Lisateabe saamiseks uue WLTP katsemeetodi kohta külasta lehte https://bit.ly/2WvTum7
Alates 4,2 l / 100 km
CO2 Alates 94 g/km
 • Pilkupüüdva silueti puhtad jooned

  Auto esiosas moodustavad tuled stiilselt kujundatud kogumi, mis rõhutab kapoti elegantset kallet. Uued rabavad tagumised liittuled tõmbavad tähelepanu sõiduki voolujoonelistele horisontaaljoontele. Tulemuseks on muljetavaldava välimusega auto, mis pakub samal ajal ka sõidurõõmu.

 • Hübriidiga sõitmine ei ole kunagi olnud nii meelierutav

  1,8-liitrine mootor pakub sujuva ja tundliku sõidu elamust. Auto laeb akut sõidu ajal, mistõttu pole seda vaja vooluvõrku ühendada. Prius on kõige säästlikum hübriid, mida ei pea pstikust laadima.

 • Naudi tõelist meelerahu

  Toyota Safety Sense'i keskmes on viis aktiivtehnoloogiat: kokkupõrke ennetussüsteem* koos jalakäijate tuvastamise funktsiooniga, sõidurajalt lahkumise hoiatussüsteem koos rooli korrigeerimisega, automaatsed kaugtuled, liiklusmärkide jälgimise süsteem, kohanduv kiirushoidik. Ja tänu mitmesugustele nutikatele juhiabisüsteemidele, nagu pimeala monitor ja lihtne nutikas parkimisabi, on iga sõit kerge ja nauditav. * Tehniline nimetus: avariieelne ohutussüsteem.

  Tutvu ohutusfunktsioonidega >

Prius juhib. Teised järgnevad.

Priuse lugu algas 1997. aastal. Esimene seeriatootmises olev hübriid viis sõiduelamuse uuele tasemele. Nüüd on käes järgmine peatükk. Priuses on ühendatud nutikas disain ja tehnoloogia, et pakkuda dünaamilisi sõiduomadusi ja suurepärast juhitavust, mis teevad sellest sõidurõõmu pakkuva ja säästliku auto.

Tuleviku määratlemine. Teenäitajaks olemine.

Auto, mis defineeris hübriidi rohkem kui kaks aastakümmet tagasi, annab sellele uue sisu veel tänapäevalgi.

 • Moodne disain. Nutikas sõit.

  Sellel autol on tänapäevane välimus, mis ühtib selle täiustatud võimekusega. Uue disaini puhul säilitatakse Priusele omane kolmnurkne siluett, kuid seda värskendatakse selgelt moodsate puhaste joontega, mille eesmärk on õhuvoolu optimeerida. Tulemuseks on muljetavaldava välimusega auto, mis pakub samal ajal ka sõidurõõmu.

 • Väga säästlik. Tõeliselt nauditav.

  Hübriidiga sõitmine ei ole kunagi olnud nii meelierutav. Sujuv üleminek elektri- ja bensiinirežiimide vahel tagab dünaamilise kiirenduse siis, kui seda vajad, samuti koged muljetavaldavat jõudlust ja juhitavust tänu madalamale raskuskeskmele, täiustatud vedrustusele ja lineaarsemale võimsusele.

 • Parem haardumine lisakindlustunde andmiseks.

  Uuendused jätkuvad nelikveosüsteemiga Hybrid AWD-i. Esimest korda on selle klassi autol spetsiaalselt Priuse jaoks loodud nutikas nelikveosüsteem. See süsteem, mille eesmärk on pakkuda lisakontrolli halva haardumisega sõiduoludes (näiteks vihma ja lume korral), annab meelerahu siis, kui seda tõesti vajad. Ja kuna see on nii kompaktne, ei pea säästlikkuses ega pakiruumi mahus järeleandmisi tegema.

Märkimisväärselt uuenduslik. Uskumatult säästlik.

Tõeline mugavus ja nutikas tehnoloogia.

Tõeline mugavus ja nutikas tehnoloogia.

Mõnusa ruumi loomisel loeb iga pisiasi. Priuse salongis on ühendatud kvaliteetsed materjalid laitmatu moodsa disainiga ning ergonoomilistele istmetele pakutakse mitmesuguseid uusi stiilseid kangaid. Suur esiklaasinäidik projitseerib kiiruse, hübriidi ja sõiduki pikivahe teabe otse esiklaasile, samal ajal kui hõlpsasti kasutatav Toyota Touch® 2 & Go süsteem muudab meelelahutuse ja navigatsiooni lihtsaks.

Hoiab sind kursis, et aidata reageerida.

Hoiab sind kursis, et aidata reageerida.

Uuenduslik Toyota Safety Sense viib juhiabisüsteemid uuele tasemele. See kasutab 22 strateegiliselt sõiduki ümber paigutatud andurit, mis aitavad ennetada võimalikke ohte ja hoiatavad sind nende eest, et saaksid kohe reageerida. Nii on tagatud kõigi autos ja selle ümber olijate suurem turvalisus.

Tutvu ohutusfunktsioonidega

Milline Prius sobib sulle?

Loe lisa hübriidide kohta

Vaata lisaks

Küpsiste seaded

Kasutame Toyota Eesti veebisaidil küpsiseid, et pakkuda teile paremat teenust. Kui olete sellega rahul, jätkake veebisaidi kasutamist tavapärasel viisil või vaadake, kuidas küpsiste seadeid muuta siin.

Kinnitage oma eelistused, lisades nõustumise korral märkeruutu linnuke või mittenõustumise korral eemaldades see:

OK