Broneeri hoolduse aeg Registreeru proovisõidule Toyota Liising ja Kindlustus Vaata eripakkumisi Leia lähim edasimüüja Komplekteeri oma mudel

Prius Premium

Varustuspakettide hinnad
Mootor ja käigukast Hind koos käibemaksuga Konfigureeri
1,8 VVT-i Hybrid (122 hj) e-CVT 33 380 €
Võrdle mudelivariante
Vihmaandur

Vihmaandur

Automaatne vihmaandur kohandab klaasipuhastite liikumiskiiruse ja intervalli olukorrale vastavaks.

Sulge
Juhtmevaba mobiiltelefonilaadija
Toyota Touch® 2 & Go Plusi navigatsioonisüsteem

Toyota Touch® 2 & Go Plusi navigatsioonisüsteem

Toyota Touch® 2 multimeediasüsteemi põhimudeli edasiarendus Toyota Touch® 2 & Go sisaldab navigatsioonisüsteemi kogu Euroopa teekaardiga ning ümbersõidu- ja ökomarsruudijuhiseid. Selle WVGA ekraanile kuvatakse 2D- ja 3D-kaardivaated koos ühendatud teenustega, näiteks reaalajas liiklusteave ja otsing kohalikus internetivõrgus. Täiustatud Bluetooth® võimaldab kasutada selliseid omadusi nagu Toyota Eurocare’i maanteeabi ja hädaabikõne tugi.

Sulge
10 kõlarit
JBLi esmaklassiline helisüsteem
Wi-Fi ühendus
Häältuvastus
Eesmised parkimisandurid
Tagumised parkimisandurid
Lihtne nutikas parkimisabi (lihtne IPA)

Lihtne nutikas parkimisabi (lihtne IPA)

Lihtne IPA manööverdab sõiduki automaatselt teie valitud parkimiskohale kas kahe sõiduki vahele või ühe sõiduki taha. Eesmise põrkeraua küljel asuvad ultraheliandurid aitavad leida sobiva parkimiskoha ning seejärel manööverdab süsteem sõiduki automaatselt kohale. Teie peate vaid tagurdades sobivat kiirust hoidma ja laskma lihtsal IPA-l tegutseda.

Sulge
Meie e-privaatsuse poliitika

Me kasutame oma veebilehel küpsiseid, et pakkuda sulle veel paremat teenust. Kui nõustud sellega, siis jätka meie veebilehe kasutamist nagu tavaliselt. Vastasel korral loe siit küpsiste haldamise kohta.