Avasta Toyota Corolla hübriidi mudeliseeria

Iga juhi jaoks on olemas oma Corolla

Sportliku Corolla luukpära lisandumisel elegantsele Corolla sedaanile on kõigi aegade enimmüüdud auto saadavus veelgi mitmekülgsem, sisaldades ka hübriidversiooni. Olenemata sinu elustiilist ja eelistatavast Corolla keretüübist saad osa eelistest, mis on seotud iselaadiva hübriidajami ja Toyota tuntud töökindlusega. Stiilne, efektiivne ja sõidurõõmu pakkuv – see on uus Corolla, moodsa ajastu ikoon.

Efektiivsus ja nauding

Uus Corolla hübriid on ääretult ökonoomne ja eriti madala heitetasemega – elektrijõul sõites on nii kütusekulu kui heitetase koguni nullis. Ajal, mil üha enam suuri linnu kehtestab sõidukitele madala heitetaseme nõudeid, saad sina sõita kõikjal, kus soovid.

Ergas ja hea reaktsiooniga 1,8-liitrine hübriidajam tagab Corollaga sujuva ja pingevaba sõidu. Corolla luukpära on esimest korda saadaval ka uue, veel võimsama 2-liitrise Hybrid Dynamic Force’i hübriidajamiga. Sõltumata mootorivalikust saad nautida haaravat, kuid ökonoomset sõitu igas olukorras. Kuna Corolla on iselaadiv, ei pea sa seda isegi pistikupesasse ühendama.

Kui naudid täiel rinnal sõitmist, on parim hetk valida Toyota hübriid ja liituda enam kui 12 miljoni Toyota hübriidiomanikuga, kellest kaks miljonit elab Euroopas. See on vaid üks põhjus, miks Corolla on enam kui 40 aastat pärast turuletulekut jäänud maailma enimmüüdud autoks.

/
Loodud rohkem jõudma

Corolla on ehitatud Toyota täiustatud uuele veermikuarhitektuuri TNGA platvormile, mis tagab tõeliselt meeldiva sõidu. Jäigem kere ja madalam raskuskese vähendavad kurvis raskuse kaldumist kurvi välisküljele, samal ajal kui hulkhoob-tagavedrustus neelab lööke tõhusamalt ja muudab sõidukogemuse sujuvamaks. Isegi sõiduasendit on optimeeritud - selleks, et pikkadel sõitudel ei tekiks nii kergesti väsimust.

/
Mõeldud muljet avaldama

Uus Corolla viib ükskõik kelle ükskõik kuhu, olles ühtaegu mugav ja stiilne.

Corolla luukpära näeb välja julge ja dünaamiline. Selle lai esiosa ja madal kapott annavad autole voolujoonelise välimuse, mida võimendavad sportlikud 18-tollised valuveljed, lai ja silmatorkav iluvõre ning eristuvad LED-esituled.

/

Corolla Touring Sports paistab kompaktne, kuid pakub lisaruumi just seal, kus seda vaja on. Ükskõik, kas pead vedama mõnd kotti või terve pere pagasit, avar pakiruum mahutab kõik tänu pakiruumi reguleeritavale põhjale ja hõlpsalt kokkuklapitavatele istmetele.

/

Stiilset ja praktilist Corolla sedaani iseloomustavad elegantsed jooned, mis kulgevad auto madalast esiosast ruumika pakiruumini. Samuti on sedaanile - sarnaselt teistele Corolla keretüüpidele - iseloomulik lai kerekuju. Uus Corolla avaldab muljet kõikjal, kus sa sõita otsustad.

/
Ohutus ei ole kunagi lisavarustuses – see on standard

Toyota Safety Sense on iga Corolla standardvarustuses, sest sinu ohutus on meile esmatähtis, mitte lihtsalt sõnakõlks. Ainulaadne ohutussüsteem hõlmab tervet rida uuendatud ohutusfunktsioone, mis muudavad sõitmise lihtsamaks ning kaitsevad sind ja kaasreisijaid varasemast veelgi enam. See oluline tehnoloogia viib ohutuse järgmisele tasandile, teavitades sind võimalikest ohtudest ja aidates neid ka praktikas vältida.

Lisateave Corolla kohta

Küpsiste seaded

Kasutame Toyota Eesti veebisaidil küpsiseid, et pakkuda teile paremat teenust. Kui olete sellega rahul, jätkake veebisaidi kasutamist tavapärasel viisil või vaadake, kuidas küpsiste seadeid muuta siin.

Kinnitage oma eelistused, lisades nõustumise korral märkeruutu linnuke või mittenõustumise korral eemaldades see:

OK