1. Uued autod
  2. RAV4 plug-in
Kiirtee

Toyota RAV4 Plug-in Hybrid

Rikkalikud linnamaasturi omadused ja puhas elektri jõud
Avasta RAV4 julge ja läbimõeldud disaini alt pistikvõimsuse uus lahendus. Sõida linnatänavatel või seikle konarlikel külateedel väiksema heitehulga ja märkimisväärselt suurema sõiduulatusega elektrirežiimis tänu mahukamale liitium-ioonakule ja 2,5-liitrisele Hybrid Dynamic Force bensiinimootorile. Kasuta tänu MyT digiteenustele uut täiustatud multimeediatehnoloogiat, juhtmevaba tarkvara värskendamist ja olulist liiklusteavet. Selles oma klassi parimate hulka kuuluvas Toyota hübriidsõidukis saad nautida muljet avaldavat pöördemomenti ja kohest kiirendust.

Kaugteenused

Täiustatud digitaalsete pardafunktsioonidega tehnoloogia, mugavate kaugteenuste ja mitmesuguste T-Mate’i ohutus- ja abisüsteemidega oled alati sammu võrra eespool. Intuitiivne tehnoloogia võib muuta iga sõidu elamuseks. Saa tuttavaks Toyota Smart Connectiga. Saad nautida mugavat pilvepõhist navigeerimist, hääljuhtimisfunktsiooni Voice Agent ning reaalajas liiklusteavet.

Multimeediaekraan

RAV4 Plug-in Hybrid on varustatud mugava ja hõlpsalt kasutatava multimeediapaketiga. Intuitiivsel multimeedia-armatuurlaual on 10,5-tolline puuteekraan ning nutitelefoni saab hõlpsalt ühendada juhtmevaba Apple CarPlay kaudu. Sellised funktsioonid nagu Voice Agent ja pilvepõhine navigeerimine on selle võimsa hübriidi suure resolutsiooniga värvilisel ekraanil hõlpsalt kasutatavad. Fraasiga „Hei, Toyota“ saab süsteemi n-ö üles äratada ja häälkäskluste abil kasutada pilvepõhist navigeerimist uusima kaardi ning liiklus- ja marsruuditeabe allalaadimiseks. 

 

Digitaalne universaalnäidik

RAV4 Plug-in Hybridi uuendatud digitaalne universaalnäidik võimaldab valida nelja kujunduse vahel: Casual, Smart, Sport ja Tough. Saad valida teabe esituse laadi ja muuta teabe paigutust oma soovide järgi. Samuti saad valida, kui palju ja millist teavet kuvatakse.

Toyota T-Mate. Et Sinu sõit oleks turvaline

Oma klassi parimate ohutusfunktsioonide tagamiseks on Toyota RAV4 varustatud T-Mate’iga – Sinu abivalmis sõidupartneriga. See hõlmab Toyota Safety Sense’i ning muid sõidu ja parkimise abifunktsioone.
  • Toyota Safety Sense RAV4 standardvarustusse kuulub uusima tehnoloogiaga ohutuspakett Toyota Safety Sense, mis aitab võimalikke ohte vältida. See sisaldab kokkupõrkeennetussüsteemi, mis tuvastab ohuolukorra ja aitab vältida kokkupõrkeid teiste sõidukite, jalakäijate ja ratturitega. Toyota Safety Sense annab juhile märku helisignaali ja visuaalse hoiatuse ning pidurdusabisüsteemiga. Kui juht ei jõua õigel ajal pidurdada, rakenduvad pidurid kokkupõrke ennetamiseks või leevendamiseks automaatselt. Ristmikul kokkupõrgete vältimise abi ja ohuolukordade roolimisabi on toeks ristmikel sõitmisel ja manööverdamisel.
  • Sõiduabi Meie pimeala monitor hoiatab sõidukite eest, mida juht ei pruugi küljepeeglitest näha. Sellest on eriti palju kasu möödasõitude tegemisel. Toyota Smart Connect - Road Events annab juhile märku kohalikest ohtudest, näiteks eespool juhtunud õnnetus, libe tee jms – see teave saadakse teistelt juhtidelt ja kuvatakse multimeediaekraanil. Olenevalt multimeediasüsteemist saab selle kaudu teatada ka ohtudest ning parandada seeläbi üldist liiklusohutust.
  • Parkimisabi RAV4 on varustatud ka uuenduslike T-Mate’i parkimisabifunktsioonidega, nagu auto taga toimuva ristsuunalise liikluse hoiatus koos automaatse pidurdamisega. Parkimiskohalt välja tagurdamisel tuvastab see funktsioon vasakult ja paremalt lähenevad sõidukid, annab Sulle nendest märku ja vajaduse korral pidurdab kokkupõrke vältimiseks.