1. Uued autod
 2. Prius Plug-in Hybrid
Kiirtee

Uus Prius Plug-in Hybrid

Kaunis, dünaamiline ja ülisäästlik
Prius on alati trotsinud tavasid ja lõhkunud piire. Hübriidsõiduki kontseptsiooni rajaja viib uue Priusega pistikhübriid-elektriautod uuele tasemele. Selle topelt-DNA ühendab elektri jõu igapäevasõitudel ja tõhusa hübriidajami pakutava vabaduse pikemate vahemaade läbimisel. Prius Plug-in Hybrid on kohal: intelligentne, julge, täiustatud. 

 

Uuri uut Prius Plug-in Hybridit 360° vaates

Mudelit on kujutatud ainult ühe varustustasemega ning see ei kajasta kogu valikut.

Kompromissitu pistikhübriid-elektriauto

Milleks kompromiss? Uus Prius Plug-in Hybrid pakub mõlema valdkonna parimaid omadusi. Vali elektrisõiduki režiim ning sõida ainult erksal elektrienergial. Kui aku laetuse tase väheneb, lülita lihtsalt ümber säästlikule hübriidajamile. Nii sõidad pingevabalt, hoiad kokku kütust ja ka CO₂ heitkogus on väike.

Silmatorkavalt voolujooneline

Uus Prius Plug-in Hybrid ühendab endas eelmiste põlvkondade sõidukite kiilukuju ja uljad jooned, et luua uus stiilne ja kupeelik siluett. Omapärase puhta joonega lakooniline disain on inspireeritud loomulikust õhuvoolust. Sõiduki jõuline hoiak ja vasarhaid meenutav esiosa ei jäta ilmselt kedagi külmaks. 

Sinu uus lemmikkoht

Juhikeskse kokpiti, näidikupaneeli ja luksuslike istekohtadega Priuse salong on koht, kus olemist lihtsalt naudid. Sõiduki salongi harmoneeruvad detailid rõhutavad tumedates värvides kujundust. Juhi käsutuses on kasutajasõbralik mitmeotstarbeline ekraan, mis annab juhtimise kindlalt Sinu kätesse. Armatuurlaual asuv reageeriv meeleoluvalgustus, mis on seotud auto täiustatud ohutussüsteemidega, aitab kõike õigel ajal märgata. 

Tipptasemel tehnoloogia

Prius on alati olnud tehnoloogia vallas esirinnas – ja uus Prius Plug-in Hybrid pole mingi erand. Tänu võimsale ühenduvusele ja intuitiivsetele liidestele teevad sõiduki ohutus- ja mugavusfunktsioonid, näiteks MyT rakenduse kaudu kasutatavad kaugteenused, iga sõidu turvalisemaks, lihtsamaks ja mugavamaks.

 • Toetab Sind alati

  Uuel Prius Plug-in Hybridil on täiustatud Toyota T-Mate’i versioon, mille mitmesugused juhiabi- ja kokkupõrkeid vähendavad süsteemid pakuvad liikluses hindamatut tuge.

 • Alati ajakohane

  Tänu sõidukisisesele andmeühendusele ja reaalajas tehtavatele värskendustele on Prius Plug-in Hybridi multimeedia- ja ohutussüsteemid, tarkvara ning funktsioonid alati ajakohased.

 • Rakenda päikeseenergiat

  Prius Plug-in Hybrid suudab päikesevalguse muuta elektrienergiaks. Sõiduki akut laetakse katusel olevate päikesepaneelide kaudu, et suurendada elektri jõul sõitmise ulatust. Isegi kui auto on mitmeks päevaks pargitud, jätkab Prius aku laadimist päikeseenergia abil. 

  * Sõltub varustustasemest.