Tule proovisõidule
Komplekteeri oma mudel
Tutvu eripakkumistega
Vaata e-brošüüre
Broneeri hoolduse aeg

Camry Hybrid

HÜBRIID

Uus tee. Uus Camry Hybrid.

Hind alates 28 700 €
Kütusekulu
Kütusekulu ja CO2 heitkogus on mõõdetud seeriatootmise mudelil kontrollitud keskkonnas Euroopa Liidu uue kergsõidukite ülemaailmset ühtlustatud katsemenetlust (WLTP) käsitleva määruse (EL) 2017/1151 ja selle kehtivate muudatuste nõuete kohaselt. 
Lisateabe saamiseks uue WLTP katsemeetodi kohta külasta lehte https://bit.ly/2WvTum7
Alates 5,3 l / 100 km
CO2 Alates 119 g/km
 • Uues Camry Hybridis on ühendatud jõudlus ja stiil

  Selle voolujoonelist ja moodsat profiili täiendavad 17- ja 18-tollised valuveljed ning eestvaates avalduvad lai ja võimas iluvõre ning stiilsed LED-tuled.

 • Erakordne jõudlus, mis viib hübriidi järgmisele tasemele

  Uus 2,5-liitrine mootor kujundab sõiduelamuse ümber, andes hübriidsüsteemi väljundvõimsuseks muljetavaldavad 218 DIN hj, millega kaasnevad ka suurepärane kütusesäästlikkus ja väikesed CO2 heitkogused. Äärmiselt vaikse sõidu teeb veelgi rahulikumaks suurepärane heliisolatsioon, mis vähendab kõigil kiirustel maantee- ja tuulemüra.

 • Valmis kõigeks, mis ootab ees

  Uue Camry Hybridi standardvarustusse kuulub Toyota Safety Sense, mis sisaldab ainulaadseid täiustatud juhiabisüsteeme. Radariandurid ja kaamerad aitavad muu hulgas tuvastada potentsiaalseid kokkupõrkeid ja jälgida liiklusmärke, et anda sulle meelerahu.

  Tutvu ohutusfunktsioonidega >
 • Loodud juhile ja kaassõitjale

  Toyota uue veermikuarhitektuuri (TNGA) platvormi abil on ohutus ja suurepärased sõiduomadused ühendatud meeliülendava juhitavuse ja uue intuitiivse tehnoloogiaga. TNGA tagab märkimisväärse teelpüsivuse ja sõidumugavuse ning suurema kindlustunde ja seeläbi tõelise sõidurõõmu. Salongis pole tehtud ühtegi järeleandmist pearuumi, jalaruumi ega isegi õla ja ukse vahelise ruumi arvelt ning suurendatud pakiruumi maht tähendab, et saad veelgi rohkem asju kaasa võtta.

Uus Toyota Camry Hybrid

Uus Camry Hybrid on edu toov kombinatsioon. Selles on ühendatud kvaliteetsedaani rafineeritud elegants ja Toyota Hybridi eelised. Tulemuseks on erakordselt nauditav sõiduelamus, mis viib hübriidi uuele tasemele.

Hübriidi järgmine tase

See on auto, millega on tõeliselt põnev sõita. Toyota on ehitanud teedrajavaid hübriide juba rohkem kui 20 aastat ja nüüd oleme järgmise põlvkonna tehnoloogia lisanud ka Camryle, et viia hübriidide jõudlus uuele tasemele.

 • Jõudlus ja elegants ühendatud

  Uus Camry Hybrid pakub kõike, mida vaja. Selles on ühendatud kvaliteetsedaani ja Toyota Hybridi eelised.

 • Rabav väliskujundus

  Uue Camry Hybridi enesekindlas välimuses on kasutatud kvaliteetsedaani elegantsi, millele on lisatud dünaamilised omadused. Selle voolujoonelist ja moodsat profiili täiendavad 17- ja 18-tollised valuveljed ning eestvaates avalduvad lai ja võimas iluvõre ning stiilsed LED-tuled.

 • Kompromissitu kujundus

  Uue Camry Hybridi tervitavas salongis on ühendatud kvaliteetne viimistlus ning ruumikus ja praktilisus. Voolavad jooned loovad juhi ja kõrvalistuja ümber ruumikuse tunde ning nutika kujundusega juhikoht pakub ideaalset sõiduasendit.

Camry Hybridis on ühendatud jõudlus ja stiil

Camry Hybridiga kaasneb rabav välimus, suurepärane mugavus ja rikkalik intuitiivne tehnoloogia ning see pakub kaasahaaravat sõiduelamust.

Hübriidi järgmine tase

Hübriidi järgmine tase

Toyota on ehitanud teedrajavaid hübriide juba rohkem kui 20 aastat ja nüüd oleme hübriidi jõudluse lisanud ka Camry Hybridi rafineeritud elegantsusele.

Uus sõidukogemus

Uus sõidukogemus

Toyota uue veermikuarhitektuuri (TNGA) platvormi abil on ohutus ja suurepärased sõiduomadused ühendatud meeliülendava juhitavuse ja uue intuitiivse tehnoloogiaga. TNGA annab uuele Camry Hybridile madala raskuskeskme, väga jäiga kere ja täiustatud topeltõõtsharkidega vedrustuse, mis tagab märkimisväärse teelpüsivuse ja sõidumugavuse ning suurema kindlustunde ja seeläbi tõelise sõidurõõmu.

Valmis kaitsma

Valmis kaitsma

Toyota Safety Sense on täiustatud juhiabisüsteemide komplekt, mis kuulub uue Camry Hybridi standardvarustusse ja annab sulle täieliku meelerahu. Süsteem tuvastab muu hulgas võimalikud kokkupõrked ja jälgib liiklusmärke, et tagada sinu ohutus.

Tutvu ohutusfunktsioonidega

Milline Camry sobib sulle?

Loe lisa hübriidide kohta

Vaata lisaks

Küpsiste seaded

Kasutame Toyota Eesti veebisaidil küpsiseid, et pakkuda teile paremat teenust. Kui olete sellega rahul, jätkake veebisaidi kasutamist tavapärasel viisil või vaadake, kuidas küpsiste seadeid muuta siin.

Kinnitage oma eelistused, lisades nõustumise korral märkeruutu linnuke või mittenõustumise korral eemaldades see:

OK