Tule proovisõidule
Komplekteeri oma mudel
Tutvu eripakkumistega
Vaata e-brošüüre
Broneeri hoolduse aeg

Avensis Standard

Kampaaniahinnad
Varustuspakettide hinnad
Mootor ja käigukast Keretüüp Hind koos käibemaksuga kampaaniateave
1,6 l bensiin, Valvematic (132 hj) 6-käiguline käsikäigukast Sedaan, 4 ust
15 990 € 17 990 €
Kehtib kuni 31.12.2017 Konfigureeri
1,8 l bensiin, Valvematic (147 hj) 6-käiguline käsikäigukast Sedaan, 4 ust
17 110 € 19 220 €
Kehtib kuni 31.12.2017 Konfigureeri
1,6 l bensiin, Valvematic (132 hj) 6-käiguline käsikäigukast Universaal, 5 ust
17 290 € 19 420 €
Kehtib kuni 31.12.2017 Konfigureeri
1,8 l bensiin, Valvematic (147 hj) 6-käiguline käsikäigukast Universaal, 5 ust
18 140 € 20 380 €
Kehtib kuni 31.12.2017 Konfigureeri
Avensise kampaaniapakkumine
Kehtib kuni 31.12.2017
* Soovituslik jaemüügihind.

Kombineeritud kütusekulu 4,2–6,7 l/100 km, kombineeritud CO2 emissioon 108–155 g/km.
Fotod on illustratiivsed.

Kampaania kestab kuni 31.12.2017 või seni kuni kampaaniaautod on saadaval. Soovituslikud jaemüügihinnad. Konkreetse müügipakkumise saamiseks pöörduge Toyota ametlikku müügiesindusse.

Kindlustust pakub ERGO Insurance SE. Tutvuge kindlustustingimustega www.toyota.ee/kindlustus ja vajaduse korral konsulteerige asjatundjaga. Kindlustusmakse on kalkuleeritud arvestusega, et kindlustusleping sõlmitakse kolmeks aastaks.

Lisavarustuse erihind ja kuumakse kehtib uue auto tellimisel. Laoautodele pakkumine ei laiene.

Kuumakse näidisarvutus: Toyota Liisingu aastase fikseerimata intressimäära 1,49% + 3 kuu EURIBOR puhul on 22 120 € (netohind) maksva sõiduki finantseerimisel kuumakse alates 214,89 € tingimusel, et sissemakse on 15%, lepinguperiood 60 kuud, jääkmaksumus 30%, läbisõidupiirang 20000 km/aastas ja lepingutasu 200 €. Kasutusse võetav krediidisumma on 18 802,00€ ja krediidikulukuse määr on nimetatud tingimustel 1,57% aastas. Krediidi saamiseks on vajalik sõlmida kindlustusleping. Krediidi kogusumma on 23 120,62€, tagasimaksete arv on 60. Krediidi kogusumma arvutamisel on arvesse võetud krediidisummat, intressikulu, lepingutasu ning ei ole arvestatud võimalikke sõiduki registreerimiskulusid, riigilõive, hindamisakti tasu ega finantseerimise eeltingimuseks oleva kasko- ja liikluskindlustuse makse suurust.
Finantsteenuse pakkuja on Luminor Liising AS. Tutvuge liisingutingimustega ning vajaduse korral konsulteerige asjatundjaga.
Võrdle mudelivariante
6 kõlarit
Raadio ja CD-mängija koos WMA- ja MP3-failide esitusvõimalusega
Nahkkattega rool (3 kodarat)
Esiistmete soojendus
Esiklaasi jääsulataja

Esiklaasi jääsulataja

Kütusel töötav soojendi aitab külma ilmaga sõidukit käivitades mootori jahutusvedelikul kiiremini soojeneda. Eriti kasulik on see seade diiselmootorite puhul, millel kulub tavapärase töötemperatuuri saavutamiseks kauem aega. Tänu sellele soojeneb salong pärast mootori käivitamist palju kiiremini. Seadme saab käsitsi lülitist käivitada, kuid see hakkab tööle ainult kindlatel tingimustel, nt kui välistemperatuur on piisavalt madal.

Sulge
Isetumenev tahavaatepeegel
Käsitsi reguleeritava kõrgusega juhiiste
Manuaalne kliimaseade
Soojendusega küljepeeglid
Universaalnäidik (must sinisel taustal)
Avariiennetussüsteem

Avariiennetussüsteem

Toyota Safety Sense’i juurde kuuluv avariiennetussüsteem kasutab ettepoole jäävate sõidukite jälgimiseks kaamerat ja laserit. Kokkupõrkeohu korral edastab süsteem juhile helilise ja visuaalse märguande ning suurendab pidurdusjõudu. Kui juht õigel ajal pidurit ei vajuta, pidurdab süsteem kokkupõrke vältimiseks või leevendamiseks automaatselt ise.
Tehniline nimetus: kokkupõrke-eelne ohutussüsteem

Sulge
Kiirushoidik
Nõlvaltstardiabi (HAC)

Nõlvaltstardiabi (HAC)

Nõlvaltstardiabi tagab sujuva paigaltvõtu järskudel kallakutel, rakendades pidurid kuni kaheks sekundiks pärast piduripedaali vabastamist. See aitab vältida sõiduki tagasiveeremist. Süsteemi aktiveerimiseks vajutage pärast seismajäämist tugevamalt piduripedaalile, kui ükskõik milline edasikäik on sisse lülitatud.

Sulge
Sõiduki stabiilsuskontroll (VSC+)

Sõiduki stabiilsuskontroll (VSC+)

VSC+ aitab järskudel pööretel ja libedal teel möödasõidu ajal säilitada stabiilsust ning vältida libisemist. Kui süsteem tajub, et sõiduk hakkab libisema, rakendab ta automaatselt vastava ratta pidureid ning reguleerib mootori võimsust. Lisaks aitab süsteem juhil rooli keerata, lihtsustades õigele kursile naasmist.

Sulge
Täiendava turvasüsteemi (SRS) turvapadjad – 7 turvapatja

Täiendava turvasüsteemi (SRS) turvapadjad – 7 turvapatja

Sel mudelil on seitse turvapatja: juhi põlveturvapadi, juhi ja kõrvalistuja SRS-turvapadjad, esiistmete külgturvapadjad ning SRS-turvakardinad nii esi- kui ka tagaistmetel sõitjate jaoks.

Sulge
Veojõukontroll (TRC)

Veojõukontroll (TRC)

Liiga tugeval kiirendamisel võivad veorattad kaotada haarduvuse ja hakata tühjalt ringi käima. Veojõu taastamiseks vähendab TRC automaatselt mootori võimsust ja reguleerib pidurdusjõudu.

Sulge
Meie e-privaatsuse poliitika

Me kasutame oma veebilehel küpsiseid, et pakkuda sulle veel paremat teenust. Kui nõustud sellega, siis jätka meie veebilehe kasutamist nagu tavaliselt. Vastasel korral loe siit küpsiste haldamise kohta.