LIIKUMIS-
LAHENDUSED

MOBIILSUS KÕIGILE

Toyota uuendused on juba üle 85 aasta inimeste elu lihtsustanud. Kuigi oleme jõudnud kaugele, saame endiselt palju ära teha. Suuname pilgu tulevikku ja keskendume veelgi suuremale ülesandele: aidata anda kogu inimkonnale liikumisvabadus.

/
/
Oma ümbruskonna parem tundmine. Tehnoloogia, mis aitab inimestel oma ümbruskonnas navigeerida ning teha enamatki tänu suuremale vabadusele, sõltumatusele ja usaldusväärsusele.
/
See muudab linnatänavad mänguväljakuks.

Ülikompaktne ja keskkonnahoidlik i-ROAD on sama turvaline ning mugav nagu auto, aga palju liikuvam.

/
.
/

Vabadus ületada oma piire.
Mitmekülgne liikumisabiline ei aita mitte ainult karmil maastikul ja tõusudel toime tulla, vaid võimaldab selle kasutajal igapäevastes vestlustes silma vaadata.

Võrdsete võimaluste loomine.
Ükskõik, kas liigutakse kontoris või väljakul, kiire Exo-Wheel aitab inimestel elus edasi jõuda.

/

/
/
Auto, mis teab, kes on roolis. Meie TOYOTA CONCEPT-愛 i, õige partner maanteel, kasutab tehisintellekti, et koos juhiga areneda, teda kaitsta ja inspireerida.

Tuleviku ühistransport on isiklikum.
TOYOTA CONCEPT-愛 i RIDE on tuleviku linna jaoks mõeldud sõidujagamislahendus, mis muudab ühistranspordi isikupäraseks ja ratastooliga ligipääsetavaks.

/
/

See saab minna sinna, kuhu autod ei pääse.
Kõnniteel liikumiseks mõeldud ülikompaktne TOYOTA CONCEPT-愛 i WALK toimetab kasutajad autonoomselt lõppsihtkohta.

/
Sõidurõõm – lastega või ilma. Stiilne kolmekohaline i-TRIL mahub kitsastesse kohtadesse ja sõidutab sind autonoomselt linna teise otsa (ja tagasi).
/

HUMAN SUPPORT ROBOT

/
/
Sinu teenistuses. Sõbralik robot, mille eesmärk on muuta iseseisev elu võimalikuks, abistades kasutajaid igapäevatoimetuste tegemisel ning oma pere ja sõpradega ühenduse pidamisel.

PHYSICAL REHABILITATION AID ROBOT

/
Hakka uuesti omil jalul kõndima. Physical Rehabilitation Aid Robot on seade, mis aitab neil, kel on probleeme kõndimisega, taastada oma loomulik kõndimisvõime.
/

Kuvatud tooted on Toyota prototüübid, mis ei ole müügiks.

Küpsiste seaded

Kasutame Toyota Eesti veebisaidil küpsiseid, et pakkuda teile paremat teenust. Kui olete sellega rahul, jätkake veebisaidi kasutamist tavapärasel viisil või vaadake, kuidas küpsiste seadeid muuta siin.

Kinnitage oma eelistused, lisades nõustumise korral märkeruutu linnuke või mittenõustumise korral eemaldades see:

OK