Võta Toyotaga ühendust

Kui soovid hinnapakkumist või teavet sõidukite tarneaegade, tehtud tellimuse, varuosade saadavuse ja hindade jmt kohta, saada palun päring edasimüüjale.
Kui soovid ühendust võtta Toyota maaletooja Toyota Baltic AS-iga, kasuta palun allolevat kontaktivormi.
Võta ühendust
Postiaadress
Järvevana tee 7b, Tallinn 10132
E-post
cr@toyota.ee
Tühi väli
Tühi väli
Tühi väli
Tühi väli
 

Toyota Baltic AS (TBA), Järvevana tee 7b, 10132 Tallinn, Eesti, ja Toyota Motor Europe NV/SA (TME), Avenue du Bourget / Bourgetlaan 60, 1140 Brüssel, Belgia („vastutavad töötlejad“), koguvad sinu isikuandmeid (nagu allpool märgitud) allpool kirjeldatud eesmärkidel. 

 
Kui esitad meile proovisõidu, hinnapakkumise või lisainfo saamise, kohtumise kokkuleppimise või muu teabe saamise taotluse seoses Toyota toodete, teenuste või rakendustega meie Toyota veebilehe või rakenduse kaudu, kohaldatakse järgmisi eeskirju:
- Sul palutakse esitada meile järgmised isikuandmed: nimi, telefoninumber ja/või e-posti aadress;
- Me kasutame neid isikuandmeid üksnes sinu taotluste täitmiseks ja järeltegevusteks;
- Sinu isikuandmeid ei jagata ühegi teise ettevõttega, välja arvatud siis, kui sinu teatud taotlusi võidakse täita sinu valitud volitatud edasimüüja/remonditöökoja abil; ja
- Selleks, et meie saaksime / sina saaksid sujuvalt jälgida sinu taotlustega seonduvat, hoiame sinu isikuandmeid alles kuue kuu vältel pärast kuupäeva, millal sa need andmed meile esitasid, ning need andmed kustutatakse selle aja möödudes.
 

Ülaltoodud eeskirju tuleb lugeda koos Toyota eraelu puutumatuse ja andmekaitse üldeeskirjadega, milles kirjeldatakse sinu isikuandmete töötlemise üldisi viise ning mille sa peaksid läbi lugema ja heaks kiitma. Palun klõpsa järgmistel linkidel.

Tühi väli
Tühi väli

Aitäh!

Aitäh, et võtsid meiega ühendust!
Vastame päringule kahe tööpäeva jooksul.

Jätka teekonda