Broneeri hoolduse aeg Registreeru proovisõidule Toyota Liising ja Kindlustus Vaata eripakkumisi Leia lähim edasimüüja Komplekteeri oma mudel

Toyota Liising.

Teenused - Extracare, rehvihoid, rehvivahetus ja hooldus

Toyota Liising pakub kliendile mitmeid teenuseid, mida saab lisada liisingu kuumaksele.

Toyota Extracare

Toyota Extracare'iga saate pikendada sõiduki originaalgarantiid ühe või kahe lisa-aasta võrra. Lisagarantii hakkab kehtima pärast esialgse garantii kehtivuse lõppu. Extracare'is sisaldub ka Toyota Eurocare’i ööpäevaringne autoabi. Extracare garantiil puudub läbisõidu piirang. Loe lähemalt...

Hoolduspakett

Kõigi Toyota kehtestatud korraliste hoolduste tasu sisaldub liisingu kuumakses kogu liisinguperioodi vältel. Hooldustöid tuleb teha sama Toyota edasimüüja juures, kust auto on ostetud. Hoolduspaketis sisalduvate teenuste ning hindade kohta leiad lisainfot oma edasimüüja kodulehelt.

Rehvihoid

Võimalus hoida oma suve- või talverehve teile auto müünud Toyota edasimüüja juures.

Rehvivahetus

Kevadine ja sügisene rehvivahetus sisaldub liisingu kuumakses. Rehvivahetus tuleb võtta sama edasimüüja juurest, kus auto osteti.

Rehvihoiu ja - vahetuse kohta küsi lisainfot oma edasimüüjalt.


Tegemist on finantsteenusega. Tutvu liisingutingimustega või konsulteeri asjatundjaga. Finantsteenuse pakkuja on AS Nordea Finance Estonia.

Meie e-privaatsuse poliitika

Me kasutame oma veebilehel küpsiseid, et pakkuda sulle veel paremat teenust. Kui nõustud sellega, siis jätka meie veebilehe kasutamist nagu tavaliselt. Vastasel korral loe siit küpsiste haldamise kohta.