Broneeri hoolduse aeg Registreeru proovisõidule Toyota Liising ja Kindlustus Vaata eripakkumisi Leia lähim edasimüüja Komplekteeri oma mudel

Toyota Liising.

Liisinguvõimalused

Kolm võimalust Toyota mudelite liisimiseks

Mis tüüpi autoliising tuleks valida? See sõltub teie eelistustest ja sellest, millisena näete sõiduki tulevikku: kas soovite sõidukit kasutada ainult kindla perioodi vältel või soovite saada pärast liisinguperioodi selle omanikuks.

Kasutusrent

Kasutusrent tasub valida siis, kui soovite sõidukit vaid kasutada ega kavatse saada selle omanikuks. Kasutusrendi korral ostab Toyota Liising Teie valitud sõiduki ja annab selle kokkulepitud tähtajaks kasutada. Teie tasute Toyota Liisingule sõiduki kasutamise eest liisingumakseid.

Liisinguperioodi lõppedes on Teil võimalik:

  • sõiduki kasutamist jätkata, pikendades liisingulepingut (kui sõiduki vanus seda lubab);
  • sõiduk uue vastu välja vahetada, valides uue meelepärase sõiduki ja leides vanale sõidukile ostja;
  • saada sõiduki omanikuks, tasudes Toyota Liisingule sõiduki jääkväärtuse.
Kapitalirent

Kapitalirent tasub valida siis, kui soovite liisinguperioodi lõppedes saada sõiduki omanikuks. Kapitalirendi korral ostab Toyota Liising Teie valitud sõiduki ja annab selle Teile kokkulepitud tähtajaks kasutada. Teie tasute Toyota Liisingule sõiduki kasutamise eest liisingumakseid. Tasudes viimase liisingumakse, saate sõiduki omandiõiguse. Kui soovite väiksemaid liisingumakseid või lepingut liisinguperioodi lõppedes pikendada, siis on võimalik jätta liisinguperioodi lõppu üks suurem liisingumakse.

Järelmaks

Järelmaks on sama mis kapitalirent, selle erinevusega, et sõiduki ostuhinnas ei sisaldu käibemaksu. Sellisteks sõidukiteks on üldjuhul eraisikute poolt müüdavad kasutatud sõidukid, mis on hiljem ringluses ilma käibemaksuta. Peale auto ostuhinna ei lisandu käibemaksu ka intressimaksetele ega lepingutasule.

Arvutage liisingumaksed Toyota liisingukalkulaatori abil.
Tegemist on finantsteenusega. Tutvu liisingutingimustega või konsulteeri asjatundjaga. Finantsteenuse pakkuja on AS Nordea Finance Estonia.

Meie e-privaatsuse poliitika

Me kasutame oma veebilehel küpsiseid, et pakkuda sulle veel paremat teenust. Kui nõustud sellega, siis jätka meie veebilehe kasutamist nagu tavaliselt. Vastasel korral loe siit küpsiste haldamise kohta.