1. Start your impossible
  2. Videos
  3. Beautiful movement
Kiirvalik
KiirvalikKaunis hetk

Iga teekond saab alguse esimesest sammust

Liikumine muudab

võimatu võimalikuks

Liikumine on inimese elu oluline osa. Liikumisest sõltub väga palju, kuid me võime sellest ikkagi osaliselt või täielikult ilma jääda. Toyota usub, et see, mis täna on võimatu, võib homme teoks saada tänu inimese vaimu täieliku potentsiaali rakendamisele liikumise ja liikuvuse kaudu. Igaühe jaoks. Sest mida rohkem inimesi saab vabalt ja täiel määral liikuda, et igapäevast elu elada ja unistusi täide viia, seda rohkem saab kogu inimkond koos edasi liikuda.

Teekond parema eneseni.

Liikumine medalite

poole

Edasipürgimine võimatu poole

Global Team Toyota sportlased Cynthia Appiah ja Zebastian Modin ei lase võimatul ennast segada. Ületades eneses kahtlemise ja eelarvamused ei lakanud nad kunagi uskumast, kuhu nad jõuda võivad – maailmaklassi bobikelgutajaks ja murdmaasuusatajaks paraolümpial. Sama suudad ka Sina.

Liikumis­vabadus.

Kõigile.

Toyota loob liikuvuse kaudu parema maailma

Usume inimkonna täieliku potentsiaali rakendamisse liikumisjõu abil. Seetõttu soovime aidata inimestel üle kogu maailma astuda oma unistuste poole liikuvustehnoloogia abil. Olgu tegu tantsutundi pääsemisega, nagu Pollyanna Hope’i puhul, või lihtsalt argielus paremini liikumisega. Meie aitame Sul jõuda sinna, kuhu vaja, et võimatu saaks teoks.