1. Beyond Zero
  2. Experience
Kiirtee
Kiirtee

Liigume ootustest kaugemale

Soovime muuta iga sõidu nauditavaks. See tähendab, et lisaks juhile tuleb meil mõelda kõigi reisijate unikaalsetele liiklemis- ja liikumisvajadustele ning keskenduda teistele liiklejatele, kes meie sõidukitega kokku puutuvad. Näiteks meie prototüüp LQ kasutab juhi emotsioonide ja eesoleva tee paremaks mõistmiseks tehisintellekti abi, et tagada seeläbi kõigi liiklejate ohutus. Toyota T-Mate’i intelligentsed süsteemid on loodud just selleks, et meid kogu reisi vältel abistada, juhendada ja hoiatada. Veel oleme loonud virtuaalse THUMSi avariitarkvara ja et kasu oleks kõigile, tegime selle kättesaadavaks teistelegi autotootjatele. Teekonnal nullist kaugemale on meie eesmärk viia ka õnnetuste arv nullini.

Unistus viia õnnetuste arv nullini

Lisaks kõigile olemasolevatele turvafunktsioonidele, mida Toyota mudelid pakuvad, laiendame ohutuse mõistet nüüd autonoomsele sõidutehnoloogiale. See algab T-Mate'iga – Sinu sõidukit ümbritsevate andurite kogumiga, mis on alati töös ja valmis Sind abistama. Arendame pidevalt seda tehnoloogiat eesmärgiga ennetada kõiki liiklusõnnetusi.

Toyota T-Mate

Toyota T-Mate’i nime all tutvustame ühendatud ohutus- ja turvafunktsioone, mis töötavad koos, et hoida silma peal kõigel, mis Sinu ümber toimub. Alates nutikatest pikivahe anduritest kuni parkimisabini, panoraamvaate ekraanist kokkupõrke ennetussüsteemini – Toyota T-Mate on nagu sõber, kes Sind juhendab ja Sulle abiks on.

THUMS

Toyota on loonud ülimalt põhjaliku ja mitmetahulise digitaalse tarkvara, et analüüsida erinevat tüüpi kokkupõrgete mõju inimkehale. THUMS on nii tähelepanuväärse tähtsusega, et otsustasime jagada seda kõigi teiste autotootjatega, et selle kasutegur oleks võimalikult suur.

LQ

Kutsume seda autoks, mis suudab Sinu tunnetele täpselt samaga vastata. Toyota LQ kasutab tehisintellekti abi, et reageerida Sinu meeleoludele sõidu ajal – see aktiveerib rahustava valgustuse, kui oled ärritunud. Kui Sul esineb väsimuse märke, kohandab see sisevalgustust, et püsiksid erksana. LQ suudab märgata isegi teel olevaid ohtusid ja neid vältida.

Toyota tee nullemissioonist parema maailma poole

Vaata lisa

Liigume nullist kaugemale

Vaata lisa

Liigume takistustest kaugemale

Vaata lisa

Liigume väljakutsetest kaugemale

Vaata lisa