Tule proovisõidule
Komplekteeri oma mudel
Tutvu eripakkumistega
Vaata e-brošüüre
Broneeri hoolduse aeg

Küpsiste kasutamise poliitika | Toyota Eesti

Meie koduleht kasutab küpsiseid.

Oleme välja töötanud võrgutööriista, mis aitab teil hallata meie saidil kasutatavaid küpsiseid. Tööriista kasutamiseks peab teie veebibrauser toetama JavaScripti. Kui ei toeta, saate ikkagi teavet küpsiste kohta, mida siin kasutame, kuid haldama peate neid oma veebibrauseri sätete kaudu.

Me loeme ja kirjutame üksnes seatud eelistustasemele vastavaid küpsiseid. Need küpsised, mis paigaldati enne sätete muutmist, jäävad endiselt teie arvutisse ja te saate need kõrvaldada oma brauseri sätete abil.

Me kasutame ka teie küpsise-eelistuste meelespidamiseks küpsist ja sellel on järgnevad tagajärjed:

•    Kui kustutate kõik oma küpsised, peate oma eelistusi meie juures jälle värskendama;
•    Kui kasutate teist seadet, arvutiprofiili või brauserit, peate oma eelistused uuesti meile edastama.

Meie saidil kasutatavad küpsised on liigitatud järgnevatesse kategooriatesse:


  1. Hädavajalikud küpsised: saidi õigeks toimimiseks nõutav miinimum;
  2. Lehe täiustused: nõutavad teie sirvimiskogemuse parandamiseks;
  3. Sotsiaalmeedia ja reklaam: kolmandatel isikutel lubatakse kasutada sellelt saidilt saadud andmeid.

Kui soovite teada rohkem üksikasju, lugege alltoodud teavet.
1. Hädavajalikud küpsised

Hädavajalikud küpsised võimaldavad teil veebisaidil ringi liikuda ja kasutada selle põhifunktsioone, näiteks otsida lähimat müügiesindajat või salvestada konfigureeritud auto. Need küpsised ei kogu teie kohta mingisugust teavet, mida saaks kasutada turunduse otstarbel või selleks, et meelde jätta, kus te Internetis käinud olete.

Samuti kogume nende küpsiste abil teavet selle kohta, kuidas te meie veebisaiti kasutate, nt milliseid lehekülgi vaatate ja kas esineb mingeid tõrkeid. Need küpsised ei kogu teie isiku tuvastamist võimaldavaid andmeid – kogu kogutav teave on anonüümne ja seda kasutatakse üksnes meie veebisaidi töö parandamisel, mõistmaks, mis meie kasutajaid huvitab, ja meie saidi tõhususe mõõtmiseks.

Me kasutame hädavajalikke küpsiseid:


•    Teie konfigureeritud autode salvestamiseks;
•    Teie valitud keele (kui see on asjakohane) meelespidamiseks;
•    Veebisaidi välimuse ühetaolisuse tagamiseks;
•    Oma veebisaidi kasutusstatistika hankimiseks;
•    Oma reklaamide tõhususe üle otsustamiseks (me ei kasuta seda teavet, et teile reklaami suunata, kui vaatate muid veebisaite);
•    Abiks veebisaidi parandamisel seal ilmnevate tõrgete mõõtmise teel;
•    Oma veebisaidi erineva kujunduse katsetamiseks.

Nende küpsiste vastuvõtmine on veebisaidi kasutamise eeltingimus. Seega, kui tõkestate need küpsised, ei oska me ennustada, kuidas veebisait vaatamisel toimib.

Järgneb loend küpsistest, mida me loeme hädavajalikeks.

ACC_type:
Juurdepääsutüüpi küpsiseid kasutatakse juurdepääsueelistuse seadmiseks: kas kuvada Flash- või HTML-sisu.

ACE_COOKIE: koormusetasanduse küpsis
Võimaldab klienttarkvaral jagada lehekülje laadimine mitme serveri vahel. Tänu sellele saab see teenindada paljusid kliente ja tagada sirvimisel kiire reageerimise. Saidile sisenemisel määratakse teile konkreetne server, mis salvestatakse selles küpsises.
Domeen: Toyota

ASP.NET_SESSIONID: seansiküpsis
See küpsis võimaldab saidil meeles pidada, mida olete lehekülgedel teinud (näiteks kui täidate vormi ja asute järgmise etapi juurde, peab sait meeles pidama, mida eelmisel etapil tegite).
Domeen: Toyota

LAN
See küpsis peab meeles teie valitud keelt, kui sait teile niisugust võimalust pakub.
Domeen: Toyota

TmeNavigationMemory
Selle küpsise abil leitakse õige menüü.
Domeen: Toyota

TmeSessionID
Selle küpsise abil seotakse kasutaja automaatselt salvestatud autokonfiguratsioonidega.
Domeen: Toyota

2. Lehe täiustamise küpsised

Saidi täiustamise küpsiseid kasutatakse teenuste osutamiseks või sätete meelespidamiseks, et muuta saidi vaatamine meeldivamaks.

Me kasutame funktsiooniküpsiseid:


•    Lähima müügiesindaja leidmiseks;
•    Meelespidamiseks, et oleme teilt juba küsinud, kas soovite küsitlusele vastata;
•    Teabe saamiseks, et saada teada, kas olete uus või naasev külastaja.

Te saate reguleerida, kas neid küpsiseid kasutatakse või mitte, kuid nende tõkestamine võib tähendada, et me ei saa teile mõnda teenust pakkuda, ja vähendab tuge, mida saaksime teile osutada. On ka võimalik, et nende küpsiste tõkestamine takistab meil meeles pidada, et te konkreetset teenust ei soovinud.

Järgneb loend küpsistest, mida me loeme saidi täiustamise küpsisteks.

TmeSessionID
Selle küpsise abil seotakse kasutaja lähima müügiesindaja salvestamiseks.
Domeen: Toyota

WEBTRENDS_ID: analüüs ja analüütika
Küpsist Webtrends_ID kasutatakse Webtrendsi seansijälituse raames. See küpsis kogub anonüümset teavet ja seda kasutatakse Webtrendsi analüütilises aruandesüsteemis, et parandada külastuste mõõtmise täpsust. See küpsis on Webtrendsi varasemate versioonide pärand.
Domeen: Toyota

WT_FPC: analüüs ja analüütika
WT_FPC sisaldab kolme sektsiooni (ehk „raasukest”): esiteks tunnuse sektsioon „id”, kus on IP-aadress, mõttekriips ja kuupäeva-kellaaja tempel. Teiseks sektsioon „lv”, mis sisaldab konkreetse külastaja viimase külastusajaga seotud ajatemplit, ja kolmandaks sektsioon „ss”, mis sisaldab külastaja kõige hilisema seansi algusega seotud ajatemplit.
Domeen: Toyota

WRUID: funktsiooni Clicktale kliendikogemus, soojuskaardi tehnoloogia
Clicktale salvestab sellesse küpsisesse külastaja tunnuse. Väärtus 0 tähendab „ära salvesta” ja kõik muud väärtused tuvastavad külastaja. Selle küpsise väljajätmine tähendab, et clicktale() pole külastajat veel liigitanud või et seda ei toetata.
Domeen: Toyota

3. Sotsiaalmeedia ja reklaam

Sihtrühmade otsimine
Sihtrühmade otsimiseks kasutatavad küpsised on seotud teiste pakkujate teenustega, näiteks nuppudega „Share” („Jaga”) ja „Like” („Meeldib”). Teised pakkujad osutavad neid teenuseid vastutasuna tõdemise eest, et olete külastanud meie veebisaiti.

Me kasutame sihtrühma otsimise küpsiseid:


•    Lingina suhtlusvõrkudesse nagu Facebook, mis võivad edaspidi kasutada teavet teie külastuse kohta selleks, et teistel veebisaitidel teile reklaami suunata;
•    Nende teenuste osutamiseks, mis pakuvad teile meie saidi külastamise ajal proovisõitu või võimalust brošüüri tellida;
•    Teie külastuse teabe edastamiseks reklaamibüroodele, et nad saaksid esitada teile reklaami, mis võib teile huvi pakkuda.

Te saate reguleerida, kas neid küpsiseid kasutatakse või mitte, kuid nende tõkestamine võib takistada mõne meie teenuse pakkumist teile. Kõiki neid küpsiseid haldavad teised pakkujad ja teise võimalusena võite nende küpsiste tõkestamiseks kasutada teise pakkuja oma tööriistu.

Järgneb loend küpsistest, mida me loeme sotsiaalmeedia ja reklaami küpsisteks.

VISITOR_INFO1_LIVE
Seda küpsist kasutab Youtube videosisuga lehekülgede puhul kasutajaeelistuste salvestamiseks.
Domeen: Youtube

USE_HITBOX
Seda küpsist kasutab Youtube videosisuga lehekülgede puhul kasutajaeelistuste salvestamiseks.
Domeen: Youtube

Local Shared Objects – kohalikud ühisobjektid (Flashi küpsised)
Toyota kasutab Adobe Flash Playerit veebisaidil Toyota-europe.com osa animatsiooni ja videosisu puhul. Veebisaidi kasutuskogemuse parandamiseks kasutatakse kohalikke ühisobjekte – Flashi küpsiseid –, et võimaldada näiteks video automaatse jätkamise funktsiooni ja teie eelistuste salvestamist.
Flashi küpsised salvestatakse kasutaja arvutisse üldjoontes samamoodi nagu küpsised, kuid neid pole võimalik brauseri tasandil hallata.

Flashi küpsiste keelamine
Adobe veebisaidil on esitatud teave Flashi küpsiste kõrvaldamise või keelamise kohta konkreetses domeenis, näiteks domeenis lexus.co.uk:
http://www.adobe.com/products/flashplayer/security
Palun arvestage, et Flashi küpsiste kasutamise tõkestamine võib mõjutada funktsioone, mida saate kasutada Flashi-põhistes rakendustes. Kui keelate Flashi küpsised veebisaidi toyota-europe.com jaoks, ei saa te esitada osa sisust.


Lisateave

Kasulikku teavet küpsiste kohta leiate aadressilt: http://www.allaboutcookies.org

Küpsiste seaded

Kasutame Toyota Eesti veebisaidil küpsiseid, et pakkuda teile paremat teenust. Kui olete sellega rahul, jätkake veebisaidi kasutamist tavapärasel viisil või vaadake, kuidas küpsiste seadeid muuta siin.

Kinnitage oma eelistused, lisades nõustumise korral märkeruutu linnuke või mittenõustumise korral eemaldades see:

OK