1. Toyota uudised ja sündmused
  2. BEV Concepts
Kiirtee
Sõida elektrilisse tulevikku

Toyota elektriline tulevik on kohal

Elektriautode laienev valik

Toyota jaoks on süsinikuneutraalsus tähtsal kohal. Liigume selle poole tänu uuendustele alternatiivkütuste kasutamises ja heitmevabadele jõuallikatehnoloogiatele. Tutvu uute ideemudelitega, mis rajavad teed elektriautode tulevikku: elektriline linnamaastur ja sportlik kompaktmaastur.

Elektrilise linnamaasturi ideemudel
Julge ja kompaktne linnaseikleja
Tunneta puhast elektri jõudu Toyota linnamaasturi ideemudelis, mis on saadaval nii esi- kui ka nelikveoga. Vastupidaval, kvaliteedile ja töökindlusele keskenduval mudelil on kaks akuvarianti, olenevalt sellest, millist sõiduulatust vajatakse.

Elektrifitseeritud sõit kompromisse tegemata

Julge, kuid kompaktse disaini ja võimsa olekuga linnamaasturi ideemudelil on kõrgem isteasend, mis annab vankumatu enesekindluse.

Sportliku kompaktmaasturi ideemudel
Uus elektrifitseeritud stiiliikoon
Toyota elektrirevolutsiooni esirinnas on sportliku kompaktmaasturi ideemudel. Uus stiiliikoon on dünaamika ja energilisuse kehastus. Lauge katusejoon ja aerodünaamiline siluett peidab enda sees esmaklassilist mugavust ja külluslikku ruumi.

Elektrisõiduk täiel rinnal elamiseks

Viis praktilist ust, suur pakiruum ja rohkelt jalaruumi tagaistmetel istujatele teevad sportliku kompaktmaasturi ideemudelist sobiliku sõiduki moodsa elustiili jaoks ilma mugavuses järele andmata.

Elektrisõidukite valik
Tutvu akutoitega elektrisõidukite mudelitega
Toyota akutoitega elektrisõidukite pere esirinnas on Toyota bZ4X. Sõidukid on loodud tulevikku silmas pidades ning sooviga jõuda lähemale süsinikuneutraalsusele, kasutades heitevabu tehnoloogiaid ja alternatiivkütuseid.